Kraj má najlepšieho informatika spomedzi samospráv

počítač, človek
ilustračné: pixabay.com

V súťaži o najlepšieho informatika v rámci Slovenska za rok 2014 uspel Jaroslav Ježek, ktorý obhájil svoje víťazstvo z roku 2013.

Najlepšieho informatika spomedzi samospráv na Slovensku za rok 2014 má Bratislavský kraj. V súťaži o titul najlepšieho informatika v rámci Slovenska totiž uspel Jaroslav Ježek. Okrem celoslovenského víťazstva mu prvenstvo patrí aj za bratislavský región.

Jaroslav Ježek získaním titulu obhájil svoje víťazstvo z roku 2013. „Teší ma, že dvojnásobného víťaza a najlepšieho slovenského informatika máme práve my. Od môjho nástupu sa snažíme byť aktívni aj otvorení ľuďom,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo s tým, že aj tieto súťaže a takéto výsledky môžu byť inšpirujúce pre mladých študentov.

V šiestom ročníku súťažili o titul najlepšieho informatika v rámci Slovenska, ale aj jednotlivých krajov, stovky informatikov pracujúcich pre slovenské samosprávy. Porota hodnotila počas celého roka aktivitu, prácu s médiami, prípravu projektov či účasť na konferenciách.

Súťaž organizuje Združenie informatikov samospráv Slovenska spolu s občianskym združením eSLovensko a Úniou miest Slovenska.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk