Kraj pokračuje v obnove budov vo svojom vlastníctve

Domov_socialnych_sluzieb_rozsutec_maps.google.sk_.jpg
maps.google.sk

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) pokračuje v rekonštrukciách a opravách objektov, ktoré má vo vlastníctve. Najnovšie zrenovoval Domov sociálnych služieb Rozsutec, ktorý má novú čističku odpadových vôd, a vynovil aj objekty školy na Vranovskej ulici.

Podľa predsedu BSK Pavla Freša kraj pokračuje v rozbehnutých rekonštrukciách a priebežne opravuje svoje objekty. „Tak tomu bolo aj v prípade internátu na Vranovskej, kde opravili strechu, fasádu aj balkóny. Domov sociálnych služieb Rozsutec zas má novú čističku odpadových vôd,“ povedal Frešo.

V pondelok 21. novembra ukončili projekt Odkanalizovania objektu Domova sociálnych služieb Rozsutec a zriadenie čističky odpadových vôd. V domove tak zaručili odvádzanie splaškových vôd a dažďových vôd zo strechy objektu a zo spevnených plôch do nádrže areálovej kanalizácie.

Rekonštrukciou prešli aj dve budovy Strednej odbornej školy technickej na Vranovskej ulici. V internáte na Vranovskej 2 opravili strechy, balkóny a fasády. Strechu zrekonštruovali aj na budove školy na Vranovskej 4 a obnovou prešli aj balkóny tejto budovy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk