Kraj sa predstaví na veľtrhu v Londýne. Bude prezentovať ponuku turistických atraktivít

Náučný chodník, Kuchyňa
ilustračné: BSK

Bratislavský kraj sa v priebehu tohto týždňa predstaví na turistickom veľtrhu World Travel Market 2015 v Londýne.

Ako informovala Mária Magdolen z oddelenia PR a komunikácie organizácie Turizmus regiónu Bratislava, v dňoch od 2. do 5. novembra budú zástupcovia organizácie prezentovať ponuku turistických atraktivít malokarpatského, podunajského a záhorského regiónu a tiež okolia hlavného mesta Bratislavy.

O tom, že sa náš kraj vyznačuje mnohými krásami, vieme všetci. Je však nesmierne dôležité, aby sa o tom dozvedeli aj za hranicami. Medzinárodné veľtrhy sú na to skvelou príležitosťou a som si istý, že potenciálnym návštevníkom opäť budeme mať čo ponúknuť,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. Slovenskú sekciu na veľtrhu bude bratislavský región zdieľať s ďalšími agentúrami, ktoré propagujú napríklad Košice, stredné Slovensko alebo Vysoké Tatry.

Naším zámerom je, aby sme regiónu, ktorý má unikátne vína, gastronómiu a prírodu, pomohli získať medzinárodnú pozornosť. Myslím, že veľtrh v Londýne je dobrou príležitosťou, ako sa prezentovať v tom najlepšom svetle,“ povedal výkonný riaditeľ organizácie Turizmus regiónu Bratislava Lukáš Dobrocký.

Organizátori 36. ročníka veľtrhu World Travel Market očakávajú tento rok na podujatí účasť viac ako 50 000 špecialistov na cestovný ruch, zástupcov vlád a médií zo 186 krajín.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk