Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Bratislava
Bratislava. Foto: Alžbeta Hrajnohová

Kraj v júni dokončil rekonštrukciu piatich objektov vo svojej správe, investícia prevýšila 400-tisíc eur

Investície vychádzali z Akčného plánu Úradu BSK, ktorý zahŕňa plán a harmonogram investícií a opráv.

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) ukončil v júni päť rekonštrukcií v celkovej hodnote 447 342,34 eura. Opravy vykonali v Bratislave v internáte na Saratovskej, Domove sociálnych služieb pre deti a dospelých INTEGRA na Tylovej, Strednej priemyselnej škole stavebnej a geodetickej na Drieňovej, v pezinskom Gymnáziu na Seneckej, či Strednej odbornej škole vinársko-ovocinárskej v Modre na Kostolnej. Uviedla hovorkyňa Bratislavského kraja Lucia Forman. Investície vychádzali z Akčného plánu Úradu BSK, ktorý zahŕňa plán a harmonogram investícií a opráv.

Jednou z investičných akcií bola výmena podzemných hydrantov v areáli školského internátu na Saratovskej 26/B v Bratislave, ktoré slúžia na napojenie požiarnych hadíc v prípade požiaru. Vymenili sme sedem hydrantov v celkovej sume 29 606,35 eura,“ uviedol predseda BSK Juraj Droba.

Stredné školy aj domov sociálnych služieb

Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých INTEGRA v Bratislave na Tylovej 21, ktorý pozostáva z piatich pavilónov, dostal novú strešnú a fasádnu tepelnú izoláciu. Kraj tu vybudoval aj príručný sklad a dva prístrešky pre odkladanie vozíkov pre postihnutých klientov. Rekonštrukcia stála 323 941,93 eura.

V Strednej priemyselnej škole stavebnej a geodetickej v Bratislave na Drieňovej 35 realizovali opravu poškodeného rozvodu potrubia a cirkulácie a napojenie kanalizácie na šachty v celkovej hodnote 52 750,56 eura. V areáli budovy Gymnázia v Pezinku na Seneckej 2 opravili betónový múrik a zábradlie anglického dvorca. Táto rekonštrukcia stála 15 951,84 eura. Na budove Strednej odbornej školy vinársko-ovocinárskej v Modre na Kostolnej 3 opravili strechu nad kuchyňou a jedálňou. Oprava zatekajúcej strechy stála 25 091,66 eura.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X