Krajský poslanec Michal Drotován zabojuje o post starostu Rače

Michal Drotován
SITA

Poslanec Bratislavského samosprávneho kraja Michal Drotován sa bude v novembrových komunálnych voľbách uchádzať o post starostu Rače. Informoval o tom s tým, že zároveň začína zbierať podpisy na podporu svojej kandidatúry. Volebný program plánuje Drotován predstaviť v septembri.

Ako ďalej dodal, má dlhodobú víziu rozvoja Rače ako pekného miesta pre život všetkých vekových kategórií. „Budem sa zasadzovať za zásadnú revitalizáciu a zmenu verejných priestorov. Dlhoročne pripomienkujem developerské zámery, aby akákoľvek výstavba bola v súlade s verejným záujmom. Aj naďalej trvám na tom, že v Rači už nie je priestor na zmenu poľnohospodárskej pôdy na výstavbu bytových domov. Medzi moje priority patrí zefektívnenie a otvorenie úradu ľuďom, rezidenčné parkovanie, sociálne veci a práca s mládežou, nové pracovné príležitosti pre ľudí či podpora firiem a startupov,“ uvádza Drotován v tlačovej správe.

Poslanec Bratislavského samosprávneho kraja Michal Drotován je zároveň aj poslanec mestskej časti Rača a tiež prednostom miestneho úradu v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Prioritou je preňho oblasť životného prostredia a dopravy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk