Na Kramároch začnú stavať ďalší projekt. Developer rozbieha výstavbu komplexu Nová Vlárska

Nova vlarska jandt.jpg
Takto bude Nová Vlárska vyzerať po dokončení. Foto: www.jtre.sk

Developer J&T Real Estate pokračuje vo výstavbe kvalitných rezidenčných projektov ďalším developmentom v lokalite Kramáre.

Na projekte Nová Vlárska Kramáre ohlásil spoluprácu s najväčším realitným fondom na Slovenku Náš prvý realitný o.p.f., ktorý patrí do portfólia Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky správ. spol. a. s. S výstavbou a predajom sa plánuje začať už o niekoľko mesiacov.

Nová Vlárska Kramáre

Moderný, rezidenčný projekt vznikne v časti Kramáre na Vlárskej ulici. Svojim budúcim obyvateľom prinesie 84 bytov v dvoch nízkopodlažných bytových domoch. V ponuke budú 2-izbové, 3-izbové a 4-izbové byty s veľkými terasami a tiež bezbariérové byty. Okrem výbornej občianskej vybavenosti a dostatku súkromia, poskytne obyvateľom vytúžený komfort dvor určený na oddych a vlastné detské ihrisko.

Aktívne bývanie pri lese a zároveň v blízkosti centra mesta, dostatok parkovacích miest v podzemnej garáži, ako aj na vonkajších parkovacích státiach sú výhody tohto kvalitného projektu v obľúbenej lokalite.

Ako sa vyjadril výkonný riaditeľ spoločnosti J&T Real Estate Pavel Pelikán, „našou ambíciou v tomto projekte je ponúknuť klientom kvalitné rodinné bývanie a verejný priestor ideálny na plnohodnotný komunitný život.“ Viac info TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk