Kultúrne leto v Ružinove 2020 prináša kino pod holým nebom, jarmoky aj cvičenie

kultúrne leto v ružinove program
Foto: cultusruzinov.sk

Po ťažkom období predsa len prišlo uvoľnenie a aj Kultúrne leto v Ružinove, na ktoré sme sa tak tešili.

Mestská časť, Cultus Ružinov, Ružinovský športový klub a s Kino Nostalgia spoločne pripravili pestrú ponuku kultúrnych akcii pre obyvateľov aj návštevníkov. Tešiť sa môžete na bohatý filmový program pod holým nebom v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere, Ružinovské komunitné jarmoky, bezplatné meditačné cvičenia Yogy s Fredym Ayisim, chôdzu so špeciálnymi chodeckými paličkami Nordic walking či Tai-či pre seniorov v Parku A. Hlinku.

Každý rok zožne úspech letné kino v Ružinove v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere. Premietanie bežných filmov tento rok organizátori pripravili špeciálny program art kino filmov. Filmy sa premietajú vždy v utorok a v nedeľu o 21.00 hod.

Spoločné cvičenia sa konajú taktiež pravidelne a vstup je zadarmo. Chôdza pre seniorov Nordic Walking sa koná vždy v pondelok, stredu a piatok. Seniori majú stretnutie pred DK Ružinov o 8.50 hod. Zdravotné cvičenie Tai-či sa koná v Parku A. Hlinku vždy v stredu od 13.00 do 14.00 hod. Cvičenie jogy s meditáciou s Fredym Ayisim sa bude konať každú nedeľu od 18.00 do 19.30 hod. v Parku A. Hlinku.

Ďalšiu časť série podujatí kultúrneho leta v Ružinove otvorí už 9. júla Ružinovský komunitný jarmok v Prievoze. Ďalší sa uskutoční 6. augusta na Trnávke, na ktorom ružinovský remeselníci odprezentujú svoje vlastnoručné výrobky. Tradičné korčuliarske podujatie Bratislava – inline sa bude konať 17. júla v Parku A. Hlinku. Záver programu Kultúrneho leta v Ružinove uzavrie 30. augusta Ružinovská opekačka pred DK Ružinov.

Viac informácií ako aj podrobný program Letného kina v Ružinove nájdete na Cultus Ružinov a na Facebooku Cultus Ružinov.

kultúrne leto v ružinove program
Foto: cultusruzinov.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk