Kultúrne leto v Ružinove odštartujú exotické tance

Park Andreja Hlinku, Ružinov
SITA

Už v sobotu 4. júla si budú môcť návštevníci Parku Andreja Hlinku pozrieť i vyskúšať tance z Latinskej Ameriky, Afriky, Oceánie či Ázie v podaní skupín Tropical a Karavana.

Exotické tance z viacerých kútov sveta odštartujú v sobotu o 19. hodine program Kultúrneho leta v Ružinove. V Parku Andreja Hlinku si budú môcť záujemcovia pozrieť a prípadne aj vyskúšať tance z Latinskej Ameriky, Afriky, Oceánie či Ázie. Exotické tance predvedú tanečníci zo skupín Tropical a Karavana.

Kultúrne leto bude pokračovať v nedeľu 5. júla koncertom speváckeho zboru Cantus, ktorý si pripravil program k sviatku sv. Cyrila a Metoda. Koncert sa bude konať od 17. hodiny v Dome kultúry Ružinov.

Kultúrne leto potrvá celé letné prázdniny. V júli v Parku Andreja Hlinku oslávi svoje 70. výročie dychová hudba Moravanka Jána Slabáka, návštevníci sa môžu tešiť aj na koncert latino jazzovej hudby. V auguste bude ružinovské Kultúrne leto pokračovať medzinárodnou výstavou mačiek v Dome kultúry Ružinov.

Mestská časť nezabúda ani na prázdninujúce deti. Animátori pre ne v druhú augustovú nedeľu pripravujú westernový tábor, chýbať nebude ani zvieracia farma či ukážky zásahov policajtov a hasičov. Ružinovské Kultúrne leto ukončí rockový koncert v DK Ružinov. Kompletný program Kultúrneho leta v Ružinove je zverejnený na internetovej stránke www.ruzinov.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk