Kunsthalle oslávi svoj prvý rok diskusiou. Prerozpráva ročný príbeh

Kunsthalle Bratislava, Dom umenia
ilustračné: SITA

Na verejnej diskusii, ktorá sa uskutoční už túto stredu, chce Kunsthalle prerozprávať svoj ročný príbeh, predstaviť pripravované výstavy a výsledky medzinárodnej spolupráce.

Ako sa darí bratislavskej kunsthalle, aké sú je úspechy a kam smeruje, aj o tom a o mnoho ďalšom sa bude v stredu od 17. hodiny diskutovať v kunsthalle. Kunsthalle Bratislava tento mesiac oslávila prvý rok svojho pôsobenia na slovenskej a aj medzinárodnej výtvarnej scéne.

Počas pomerne krátkeho obdobia sme stihli zrealizovať niekoľko významných výstavných projektov, viacero vzdelávacích sprievodných programov, prednášok, prezentácií či diskusií, ktoré navštívilo 29 445 divákov,“ avizuje kunsthalle tému diskusie venovanej prvému roku jej činnosti.

Na verejnej diskusii chce Kunsthalle „prerozprávať príbeh prvého roku fungovania Domu umenia/Kunsthalle Bratislava“. Predstaví tiež pripravované výstavy a konferencie i výsledky prvých projektov medzinárodnej spolupráce.

Stretnutie s verejnosťou, na ktorom sa bude dať aj pýtať, sa uskutoční v stredu 30. septembra od 17. do 19. hodiny v Kunsthalle KLUB. Kunsthalle k svojmu prvému roku zverejnila katalóg k svojej prvej výstave PARADOX 90, zadarmo sa dá stiahnuť na: http://bit.ly/P90katalog.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk