Kúpaliská ešte neotvorili, sezónu plánujú začať v pondelok

kúpalisko, voda
ilustračné: SITA

V prípade pekného počasia by sa od 1. júna dalo okúpať na Rosničke, Delfíne či Tehelnom poli, v utorok by malo pribudnúť kúpalisko Lamač a koncom budúceho týždňa aj kúpaliská Rača, Krasňany a Zlaté piesky.

Spustenie letnej sezóny na mestských kúpaliskách v Bratislave sa pre nepriaznivé počasie uplynulých dní posúva na pondelok 1. júna. Ak vydrží pekné počasie, v pondelok by mali svoje brány otvoriť kúpaliská Rosnička, Delfín a Tehelné pole. V utorok by sa k nim malo pridať kúpalisko Lamač. V piatok 5. júna plánujú otvoriť kúpaliská Rača a Krasňany a v sobotu 6. júna aj Areál zdravia Zlaté piesky.

Všetky mestské kúpaliská budú zatiaľ otvorené v pracovné dni od 12. do 19. hodiny a cez víkendy od 9. do 19. hodiny. Okrem Zlatých pieskov, ktoré budú otvorené len do 18. hodiny a kúpalísk Krasňany a Rača, ktoré budú otvárať cez víkend o 10. hodine.

V hlavnej letnej sezóne od 22. júna budú mestské kúpaliská Rosnička, Tehelné pole a Delfín otvorené každý deň od 9. do 20. hodiny. Kúpaliská Lamač, Krasňany a Rača budú otvorené v čase od 10. do 19. hodiny a Zlaté piesky budú počas leta otvorené od 9. do 19. hodiny.

Mestské kúpaliská tento rok pripravujú pre návštevníkov aj viacero noviniek. Na kúpalisku Rosnička by mali pribudnúť v júni nové preliezačky a ďalšie detské atrakcie. Vynovený do otvorenia sezóny by mal byť aj detský bazén. Nové atrakcie a preliezačky pre deti pribudnú aj v areáli kúpaliska Rača. V areáli Zlaté piesky plánujú do hlavnej letnej sezóny zrekonštruovať vstup do areálu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk