Kúpaliská v Bratislave sa už pripravujú na otvorenie sezóny, čakajú vás výhodné lístky

Letné kúpalisko Rosnička, bazén
Foto: archívne, SITA

Prístupné je kúpalisko Zlaté piesky, Bratislava od 12. júna postupne otvorí ďalších šesť svojich kúpalísk.

Bratislavské mestské kúpaliská sa pripravujú na otvorenie tohtoročnej sezóny.

Bratislava po už sprístupnených Zlatých pieskoch plánuje od 12. júna v závislosti od počasia postupne otvoriť aj všetky ostatné kúpaliská vo vlastníctve mesta – Rosnička, Delfín, Tehelné pole, Lamač, Krasňany a Rača,“ informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová.

Bratislava do konca júna ponúka sezónnu permanentku na mestské kúpaliská za zvýhodnenú cenu 89 eur.

Online nákup lístka

Pre skrátenie čakania v radoch prichádza mesto s možnosťou online nákupu lístka na kúpaliská. „Pre tých, ktorí si lístky kúpia online, bude na väčších kúpaliskách zriadený samostatný vstup a na menších budú mať možnosť prednostného vstupu,“ vysvetlila Rajčanová.

Lístky zakúpené online nie sú viazané na deň ani na konkrétne miesto, je možné ich použiť počas celej aktuálnej letnej sezóny na všetkých siedmich mestských kúpaliskách vo vlastníctve mesta a pod Správou telovýchovných a rekreačných zariadení (STARZ).

Lístky si bude možné prehľadne a rýchlo kúpiť na novej webovej stránke tu, ktorá ponúka jednoduchý spôsob prehľadávania či platieb,“ dodáva hovorkyňa.

Držitelia online lístkov môžu kúpalisko počas dňa opustiť a vrátiť sa neskôr, prípadne v priebehu dňa navštíviť rôzne kúpaliská.

Štyri typy lístkov

Na výber sú štyri typy lístkov s možnosťou zakúpenia online – celodenný lístok (3,5 eura), permanentka na 10 dní (29 eur), permanentka na 10 dní po 17:00 (19 eur) a sezónna permanentka (99 eur + jedno euro za každé dieťa).

Po minulej sezóne prinášame späť obľúbený jednodňový lístok po 17:00, ktorý bude možné zakúpiť si cez registračné pokladne priamo na kúpaliskách,“ uviedla Rajčanová.

Mesto pri príležitosti Medzinárodného dňa detí spúšťa počas júna akciu na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu 89 eur + jedno euro na každé dieťa od troch do 18 rokov (maximálne päť detí).

Sezónna permanentka platí na neobmedzený počet vstupov počas celého leta na všetkých sedem kúpalísk (Zlaté piesky, Rosnička, Delfín, Tehelné pole, Lamač, Krasňany a Rača).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk