Kúpalisko Ekoiuventa otvorilo brány pre návštevníkov, zaplávate si tam lacnejšie ako v Petržalke

Kúpalisko Ekoiuventa
Foto: Facebook/ Kúpalisko Ekoiuventa

Návštevníci môžu využiť kúpalisko každý deň a pri vstupe nezaplatíte viac ako 5 eur.

Takmer všetky bratislavské kúpaliská sú otvorené a vítajú návštevníkov. Od piatka 1. júna sa k nim pridalo aj kúpalisko Ekoiuventa na Búdkovej ulici v Starom Meste.

Dobrou správou je, že počas horúčav sa môžete na tomto kúpalisku schladiť každý deň. Bazény sú k dispozícii od pondelka do nedele od 10.00 hod. do 19.00 hod. Kúpalisko má kapacitu 150 ľudí.

Za vstupné zaplatíte výrazne menej ako na iných kúpaliskách, napríklad na petržalskej Matadorke stojí vstup pre dospelú osobu 7 eur. Dospelá osoba si na kúpalisku Ekoiuventa zapláva za 3 eurá.

Deti do 3 rokov majú vstup zdarma a deti od 3 do 14 rokov sa dostanú na kúpalisko za 2 eurá. Dôchodcovia a ZŤP zaplatia 2 eurá a študenti s preukazom 2,50 eur. Po 17.30 hod je zľavnené vstupné.

Kúpalisko akceptuje taktiež MultiSport kartu a platbu kartou. Môžete si zapožičať lehátko za 2 eurá, malé stojí 1 euro. Voda má teplotu 28 stupňov Celzia.

Bufet je v štádiu riešenia a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, ktoré kúpalisko spravuje, čaká na posledné detaily.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk