Kusý zabojuje o kreslo primátora. Vyhlásil, že Tím Vallo ukradol Bratislavu a hovorí, čo si máme myslieť

Rudolf Kusý, Matúš Vallo
Foto: SITA, Facebook/ Rudolf Kusý - koláž Bratislavadeň

Ďalším protivníkom súčasného primátora Matúša Valla bude v jesenných komunálnych voľbách starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.

Rudolf Kusý oznámil v stredu 24. augusta kandidatúru na post primátora Bratislavy. Bude tak po Matúšovi Vallovi a Miroslavovi Heredošovi tretím kandidátom na túto funkciu.

„Tím Vallo nám ukradol Bratislavu. Hovorí nám, čo si máme myslieť, ako sa máme správať. Dúfal som, že sa nájde vhodný kandidát, ktorý sa postaví tomu, čo dnes vládne na magistráte. Nestalo sa tak, a preto som pripravený,“ uviedol Kusý počas tlačovej konferencie.

Bratislava je na rázcestí

Súčasný starosta Nového Mesta vníma komunálne voľby ako príležitosť ukončiť politiku sľubov na sociálnych sieťach a možnosť začať riešiť skutočné problémy Bratislavčanov. Hlavné mesto stojí podľa Kusého na rázcestí.

„Vo voľbách sa bude rozhodovať o tom, či bude aj naďalej riadená a spravovaná v prospech niekoľkých vybraných skupín obyvateľov a v záujme vytvárania mediálneho image primátora Valla, alebo či sa vedenie mesta začne riadiť záujmami všetkých Bratislavčanov,“ doplnil.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Rešpekt pre všetkých

Kusý stojí na čele Nového Mesta už 12 rokov a tvrdí, že je pre neho najviac dôležitý názor ľudí a mestskú časť sa snažil riadiť tak, aby sa tam cítil každý ako doma.

„Takú chcem aj Bratislavu – pre všetkých, nielen pre tím Vallo. Budem chcieť byť primátor, ktorý rešpektuje Bratislavčanov, starých aj mladých, liberálov aj veriacich, vodičov, chodcov aj cyklistov,“ uzavrel Kusý,“ uzavrel.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk