Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elektricka fb .jpg
ilustračné: www.facebook.com
27. septembra 2018 Správy BratislavaDopravné správy z ciest Bratislava od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk, DPB Diskusia()

Kvôli oprave výhybiek na Krížnej budú zmenené trasy električkových liniek

Na Krížnej budú opravovať výhybky. Vypláva to z oznamu, ktorý zverejnil Dopravný podnik Bratislava na svojej webovej stránke.

Ako uvádza DPB, oprava sa dotkne niektorých liniek. Konkrétne pôjde o linky č. 2, 4, 8 a 9. Dopravný podnik Bratislava informoval cestujúcu verejnosť , že táto oprava potrvá od 6. októbra 2018 od začiatku dennej premávky do 8. októbra 2018 do začiatku dennej premávky.

Z dôvodu opravy výhybiek na Krížnej ulici budú zmenené trasy električkových liniek, a to nasledovne.

Linka č. 2 obojsmerne: ZLATÉ PIESKY – Trnavské mýto – KRÍŽNA

Neobslúži vetvy Krížna – Hlavná stanica a ŽST Nové Mesto – Zátišie. Obslúži všetky zastávky na trase. Na zastávke „Krížna“ (smer mesto) bude zriadené výstupište a v opačnom smere nástupište.

Linka č. 4 okružná trasa: DÚBRAVKA – Šafárikovo nám. – Špitálska – Blumetál – VAZOVOVA – Americké nám. a späť.

Neobslúži vetvu Krížna – Zlaté piesky. Obslúži všetky zastávky na trase, zastávku „Vazovova“ obslúži v náhradnej polohe v oblúku v križovatke Krížna-Vazovova.

Linka č. 8 obojsmerne: RUŽINOV – Trnavské mýto – KRÍŽNA

Neobslúži vetvu Krížna – Obchodná a ŽST Nové Mesto – Zátišie. Obslúži všetky zastávky na trase. Na zastávke „Krížna“ (smer mesto) bude zriadené výstupište a v opačnom smere nástupište.

Linka č. 9 okružná trasa: KARLOVA VES – tunel – Špitálska – Blumetál – VAZOVOVA – Americké nám. a späť.

Neobslúži vetvu Krížna – Ružinov. Obslúži všetky zastávky na trase, zastávku „Vazovova“ obslúži v náhradnej polohe v oblúku v križovatke Krížna-Vazovova.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X