Kvôli revízii tunela budú vylúčené premávky niektorých električiek

Nová zástavka Mariánska na Špitálskej, električka č. 4
ilustračné foto: SITA

Dopravný podnik Bratislava informoval cestujúcu verejnosť o vylúčení premávky električiek. Kvôli revízii tunela sa obmedzenie dotkne liniek č. 5 a č. 9.

Ako uviedol Dopravný podnik Bratislava na svojej webovej stránke, obmedzenie je v platnosti dňa 13. októbra 2018 v čase od 9.00 do približne 13.00 h. Premávka električiek bude vylúčená cez Kapucínsku a tunel. Ako už bolo spomenuté, dôvodom je revízia tunela pod Hradom a kontrola vyžarovacieho kábla.

Linky budú premávať nasledovne:

Linka 5 

obojsmerne: Rača, Račianske mýto, Obchodná, Námestie SNP, Jesenského, Námestie Ľudovíta Štúra, Rázusovo nábrežie, Nábrežie armády generála Svobodu, Botanická, Karlova Ves, Dúbravka a späť. Linka č. 5 neobslúži zastávku „Kapucínska“, obslúži však všetky zastávky na odklonovej trase.

Linka 9 

obojsmerne: Ružinov, Trnavské mýto, Špitálska, Kamenné námestie, Jesenského, Námestie Ľudovíta Štúra, Rázusovo nábrežie, Nábrežie armády generála Svobodu, Botanická, Karlova Ves a späť. Linka č. 9 neobslúži zastávky „Námestie SNP“ a „Kapucínska“, obslúži ale všetky zastávky na odklonovej trase.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom