Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Za slušné Slovensko v Bratislave
ilustračné: SITA
16. marca 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skKR PZ v Bratislave, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Kvôli zhromaždeniu bude v centre mesta obmedzená doprava, na situáciu bude dohliadať polícia

V centre mesta bude kvôli zhromaždeniu Za slušné Slovensko obmedzená doprava. V čase od približne 16.30 hod. do ukončenia zhromaždenia bude obmedzená osobná, ako aj mestská hromadná doprava na Námestí SNP, ale aj v priľahlých uliciach Starého mesta, najmä na Klobučníckej, Uršulínskej, Špitálskej, Štúrovej, Jesenského a Medenej ulici a na Hurbanovom námestí.

Vodičom, ktorí počas dňa budú parkovať na uvedených miestach polícia odporúča, aby si do 16.30 hod. preparkovali svoje vozidlá na iné miesta, nakoľko to už potom pravdepodobne nebude možné.
Dopravu v uvedených úsekoch budú usmerňovať a regulovať hliadky dopravnej polície podľa vzniknutej dopravno-bezpečnostnej situácie. V tejto súvislosti polícia vyzýva vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a pokiaľ je to možné, aby na prejazd použili inú trasu.

Po ukončení verejného zhromaždenia je nevyhnuté rátať s prípadnými dopravnými obmedzeniami v lokalitách, ako sú napríklad okolie Hodžovho námestia, Kamenného námestia či Špitálskej ulice. Zároveň upozorňuje polícia chodcov, že vzhľadom na veľký počet zhromaždených osôb môžu počas konania verejného zhromaždenia nastať problémy aj pri pešom presune cez Námestie SNP, a preto je potrebné využiť na tento účel priľahlé ulice.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X