Kvôli zhromaždeniu bude v centre mesta obmedzená doprava, na situáciu bude dohliadať polícia

Za slušné Slovensko v Bratislave
ilustračné: SITA

V centre mesta bude kvôli zhromaždeniu Za slušné Slovensko obmedzená doprava. V čase od približne 16.30 hod. do ukončenia zhromaždenia bude obmedzená osobná, ako aj mestská hromadná doprava na Námestí SNP, ale aj v priľahlých uliciach Starého mesta, najmä na Klobučníckej, Uršulínskej, Špitálskej, Štúrovej, Jesenského a Medenej ulici a na Hurbanovom námestí.

Vodičom, ktorí počas dňa budú parkovať na uvedených miestach polícia odporúča, aby si do 16.30 hod. preparkovali svoje vozidlá na iné miesta, nakoľko to už potom pravdepodobne nebude možné.
Dopravu v uvedených úsekoch budú usmerňovať a regulovať hliadky dopravnej polície podľa vzniknutej dopravno-bezpečnostnej situácie. V tejto súvislosti polícia vyzýva vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a pokiaľ je to možné, aby na prejazd použili inú trasu.

Po ukončení verejného zhromaždenia je nevyhnuté rátať s prípadnými dopravnými obmedzeniami v lokalitách, ako sú napríklad okolie Hodžovho námestia, Kamenného námestia či Špitálskej ulice. Zároveň upozorňuje polícia chodcov, že vzhľadom na veľký počet zhromaždených osôb môžu počas konania verejného zhromaždenia nastať problémy aj pri pešom presune cez Námestie SNP, a preto je potrebné využiť na tento účel priľahlé ulice.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk