Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miestny urad lamac bratislava.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: maps.google.com
6. mája 2019 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Lamač vyhlásil voľbu miestneho kontrolóra mestskej časti. Ak máte záujem, takto sa prihlásite

Bratislavská mestská časť hľadá miestneho kontrolóra. Pracovný pomer miestneho kontrolóra mestskej časti bude na skrátený úväzok.

Záujemcovia o pozíciu miestneho kontrolóra mestskej časti Lamač môžu svoje písomné prihlášky na výkon funkcie spolu s ostatnými požadovanými dokladmi zasielať najneskôr do 5. júna do 16.30 hod. Prihlášku aj s potrebnými dokladmi zasielajte poštou alebo aj osobne do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava – Lamač, Malokarpatské nám. č. 9, 841 03 Bratislava v zalepenej obálke s označením „VOĽBA MIESTNEHO KONTROLÓRA“, s poznámkou „NEOTVÁRAŤ“. Prezenčná pečiatka podateľne na obálke musí byť s najneskorším dátumom 5. júna a na prihlášky kandidátov na výkon funkcie doručené po tomto dátume sa nebude prihliadať.

Predpokladmi na výkon funkcie sú minimálne úplné stredné vzdelanie, bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu. Prihláška musí obsahovať meno a priezvisko, titul, dátum narodenia, adresa trvalého bydliska, štruktúrovaný profesijný životopis, úradne overenú kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom stupni vzdelania, úradne overené kópie dokladov o doplňujúcich formách vzdelania, koncepciu výkonu funkcie v rozsahu jednej strany formátu A4, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a písomný súhlas kandidáta na spracovanie osobných údajov podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, pre účely voľby miestneho kontrolóra mestskej časti Bratislava – Lamač.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X