Lamač vyhlásil výzvu pre ľudí, ktorým záleží na životnom prostredí

Miestny urad lamac bratislava.jpg
Zdroj: maps.google.com

Ochrana životného prostredia je pre Lamač veľmi dôležitá, preto do svojho tímu hľadajú posily.

Mestská časť považuje ochranu životného prostredia za dôležitú. Téma triedenia a likvidácie odpadu pri kultúrnych a spoločenských akciách tak isto silno rezonuje v chápaní ochrany celej planéty. Lamač preto teraz hľadá posily do svojho tímu. Tento tím organizuje akcie v spolupráci s dobrovoľníkmi alebo aj záujemcami o prácu na dohodu.

Cieľom mestskej časti je vytvorenie stabilného tímu, s ktorým by mohla dlhodobo spolupracovať. Tím by pomáhal by pri aktivitách Mestskej časti. „Hlavnou úlohou bude usmerňovanie prípadne edukácia priamo pri smetných nádobách s triedeným odpadom, ktoré môžu byť podporené i vizuálnou formou, pomoc pri zabezpečení upratovania pri akciách a následne po nich, ktorá má spojitosť s dopadom na životné prostredie,“ informuje Lamač.

Noví členovia tímu by získali okamžité zaškolenie, čo je samozrejmosťou. Mestská časť sa obracia na všetkých, ktorí vidia význam v tejto aktivite a radi by sa podieľali takouto formou na organizovaní akcií v Lamači. V prípade záujmu a poskytnutia bližších informácií kontaktujte MČ na mailovej adrese prednosta@lamac.sk, prípadne na telefónnom čísle 0917 803 066.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk