Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lamac lampa svetlo verejne elektrina nebezpecie stlpik titulka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.lamac.sk , www.lamac.sk
18. februára 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Lamač vyzýva obyvateľov ku všímavosti a opatrnosti: Starosta už podal trestné oznámenie

Podľa vyjadrenia spoločnosti Siemens Mobility, ktorá prevádzkuje verejné osvetlenie v Lamači, došlo k neoprávenému narábaniu s rozvodmi verejného osvetlenia. Starosta preto podal trestné oznámenie.

Starosta mestskej časti podal trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestných činov všeobecného ohrozenia a poškodzovania cudzej veci. Toto oznámenie bolo podané v súvislosti s incidentom neoprávneného manipulovania s rozvodmi verejného osvetlenia. Podľa slov zamestnancov spoločnosti Siemens Mobility, ktorá prevádzkuje v Lamači verejné osvetlenie, došlo k neoprávnenej manipulácii na rozvode verejného osvetlenia na Bakošovej ulici s tým, že k stožiaru verejného osvetlenia bol úmyselne neznámym páchateľom pripojený izolovaný vodič, ktorý bol vyvedený cez vytvorený otvor v zemnej časti stožiara do voľného terénu.

Trestné oznámenie bolo podané po zozbieraní vyjadrení oznamovateľa, hlavného mesta a prevádzkovateľa verejného osvetlenia spolu s podrobnou fotodokumentáciou.

Mestská časť zároveň vyzýva obyvateľov, aby v prípade ak uvidia podobné úpravy stĺpov verejného osvetlenia, prípadne sa stanú svedkami nezvyčajného správania ich psov v blízkosti stĺpov verejného osvetlenia, ktoré by mohlo naznačovať podobnú neoprávnenú manipuláciu, aby ohlásili tieto skutočnosti na miestny úrad mestskej časti e-mailom na [email protected], alebo v úradných hodinách na telefónnom čísle: 02/64 78 00 65.

Lamac lampa svetlo verejne elektrina nebezpecie.jpg
Zdroj: www.lamac.sk
Lamac lampa svetlo verejne elektrina nebezpecie stlpik.jpg
Zdroj: www.lamac.sk

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X