Lekárske služby prvej pomoci budú v kraji aj počas veľkonočných sviatkov

čakáreň, ambulancia
ilustračné: SITA

Lekárske služby prvej pomoci budú v Bratislavskom kraji pomáhať nepretržite aj počas veľkonočných sviatkov. V Bratislave nájdu rodičia s deťmi pomoc v Národnom ústave detských chorôb na Kramároch, kde v prípade vážnejších stavov funguje aj detská pohotovosť.

Dospelí pacienti z Bratislavy môžu vyhľadať lekársku službu prvej pomoci nepretržite na dvoch adresách – na Strečnianskej 13 a na Ružinovskej 10. Ako informovala vedúca oddelenia masmediálnej komunikácie Bratislavského samosprávneho kraja Veronika Beňadiková, spoločnosť MED STAR zabezpečuje výjazdovú ambulanciu pre dospelých, v ktorej slúži lekár pre celú Bratislavu a pre okresy Senec a Malacky.

Lekárska služba prvej pomoci pre deti, dorast aj dospelých bude v Pezinku počas sviatkov na Bratislavskej 85, a to nepretržite. Komplexná záchranná služba poskytuje aj detskú výjazdovú pohotovosť pre deti a dorast v okresoch Pezinok a Senec. Rovnako tak ponúka návštevnú službu v okrese Pezinok aj pre dospelých. V okrese Malacky nájdu rodičia aj deti pomoc na Duklianskych hrdinov 34 v Malackách. V priestoroch malackej nemocnice funguje Lekárska služba prvej pomoci pre deti, dorast aj pre dospelých. Pre dospelých je v Nemocnici Malacky non-stop otvorený aj urgent, teda Ústavná pohotovostná služba.

Zoznam lekární, ktoré majú počas sviatkov pohotovosť, je možné nájsť TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk