Letná láska z bratislavského festivalu: Dievčina hľadá cez internet neznámeho fešáka

Festival, muž a žena
Foto: ilustračné, GettyImages

Dievčina si zabudla vypýtať na chlapca kontakt. Na festivale bola so sestrou. 

Stalo sa vám niekedy, že ste išli po ulici, zapáčila sa vám okoloidúca osoba, no kým ste sa stihli čokoľvek opýtať, bola sympatická slečna či príjemne vyzerajúci muž preč? Stáva sa to pomerne často a je to aj prípad dievčiny, ktorá rozbehla pátranie.

Dievčina navštívila koncom augusta bratislavský festival Lovestream, ktorý sa konal na ploche starého letiska vo Vajnoroch. Na festival prišli tisícky ľudí z rôznych kútov Slovenska.

Zlatým klincom programu bolo vystúpenie kapely Imagine Dragons. Práve na vystúpení tejto kapely stáli spolu vedľa seba dievčina a jej záhadný fešák skoro 6 hodín. Dievčina si zabudla vypýtať kontakt a nevie ani jeho meno.

Na festival dorazila spolu so sestrou z východného Slovenska, neznámy chlapec je z Topoľčian. Dozvedela sa, aká je jeho obľúbená pieseň, že má barmanský kurz a rád mieša kamarátom na chate drinky.

„Rozprávali sme sa iba cca hodinku, ale zaujal si ma, veľmi,“ priznala v statuse dievčina. Dodala, že chlapec má pekný ústav a dúfa, že ho nájde. Podarí sa vypátrať záhadného fešáka z Topoľčian?

Festival, muž a žena
Foto: Facebook/Priznania žien

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk