Letné kino otvoria aj v Pezinku, ponúkne nový priestorový zvuk

amfiteáter
ilustračné: SITA

Sezóna letného kina v pezinskom amfiteátri sa začne 2. júna. Prinesie novinky, medzi ktorými nechýba lepší zvuk, zavedenie nefajčiarskej a fajčiarskej zóny a plynulejší predaj vstupeniek. Uvádza to Pezinské kultúrne centrum na webovej stránke mesta.

Prvou zmenou v pezinskom letnom kine je zavedenie nefajčiarskej a fajčiarskej zóny. Hľadisko je rozdelené na zóny, ktoré sa líšia pri detských a ostatných predstaveniach. Mesto dúfa, že v prípade rešpektovania by toto opatrenie malo zlepšiť kvalitu sledovania filmov pod holým nebom.

Zážitok z filmových predstavení by mala vylepšiť inštalácia sedemkanálového priestorového zvuku, ktorú dostalo pezinské letné kino ako jediné na Slovensku. Rekonštrukcie sa tiež dočkali elektrické rozvody v priestoroch premietarne.

Technické zlepšenie pokladní letného kina by malo umožniť plynulejší predaj vstupeniek. Predaj lístkov sa začne vždy hodinu pred začiatkom každého predstavenia. Čas strávený čakaním na ich zakúpenie môžu návštevníci kina využiť na prezretie si nových prvkov streetartu od Richarda Mattertaja, Patrika Slabeja, Braňa Poláčka a Andreja Friča, ktoré sú inštalované práve v týchto dňoch.

Amfiteater fajciarske_zony_letne_kino_pezinok.sk_.jpg
http://www.pezinok.sk/?yggid=629&id=7644

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk