Letné kino v Rači štartuje už čoskoro, tešiť sa môžete na komédie či rozprávky

Letné kino v Rači
Foto: Facebook/ MČ Rača

Bratislavčania si budú môcť pozrieť ako prvý film tento rok pod holým nebom českú kómediu. Vstup do kina je zdarma.

Prichádzajúce leto praje rôznym podujatiam a festivalom, výnimkou nie sú ani letné kiná. V Rači si budú môcť miestni obyvatelia pozrieť prvý film už v piatok 17. júna večer.

Premietanie pod holým nebom začne o 21.00 hod. českou filmovou komédiou Denník moderného fotra. Letné kino nájdete v priestoroch račianskeho amfiteátra v Knižkovej doline. Na svoje si prídu deti i dospelí.

Filmy v júni a júli

V piatok 24. júna o 21.30 hod. sa môžete tešiť na rozprávku 100 % vlk. Prinesie zábavný a neobyčajný príbeh 14-ročného chlapca, ktorý pred svetom skrýva malé tajomstvo.

Film Matky v piatok 1. júla o 21.15 hod. hovorí o štyroch kamarátkach. Spája ich materstvo, no každá z nich žije iný život.

Premietanie bude pokračovať v piatok 8. júla o 21.15 hod. filmom Snúbenec alebo milenec? Tridsiatnička Dora zažije lásku ako z rozprávky a následne tvrdý pád. Chce zachrániť svoje podnikanie a zoženie si falošného manžela.

Ďalší piatok 15. júla o 21.15 hod. prinesie film Prvok, Šampión, Tečka a Karel. Na triednej stretávke po 20 rokoch priznajú dlhoroční kamaráti, že nežijú tak, ako plánovali. Rozhodnú sa riešiť krízu stredného veku.

Ak milujete osobnosť Karela Gotta, nevynechajte film Karel v piatok 22. júla o 21.15 hod. Umelec je zachytený nielen pri vystúpeniach, ale predovšetkým v domácom prostredí. Spevák sa vo filme vydal na miesta, ktoré sú jeho srdcu blízke.

Koniec júla, piatok 29. júla o 21.15 hod., bude patriť komédii Srdce na dlani. Film vypovedá o tom, že láska nás môže stretnúť v každom veku a na akomkoľvek mieste. Uvidíte rôzne vekové skupiny a ich príbeh lásky.

Filmy v auguste

V piatok 5. augusta o 21.00 hod. diváci uvidia film Mimoriadna udalosť. Českou krajinou prechádza vlak, v ktorom cestujú rôzne osoby. Vlak sa náhle zastaví a problémy začínajú.

Dvadsaťročná Alma sa po príchode k dedkovi vo filme Vlk a lev, ktorý si môžete pozrieť v piatok 12. augusta o 21.00 hod., ocitne v kanadskej divočine. Objaví malé levíča s vĺčaťom a o zvieratá sa chce postarať.

Komédia Po čom muži túžia 2 sa predstaví na plátne letného kina v piatok 19. augusta o 21.00 hod. Irena sa živí ako vzťahový poradca, no má partnera, ktorý ju podvádza. Po vyhlásení, že chce byť muž, sa druhé ráno zobudí a z Ireny sa stane Iren.

Posledný film, ktorý sa bude tento rok premietať, je rozprávka Chlpáčikovia v piatok 26. augusta o 21.00 hod. Prinesie milý príbeh Opky a Eda, ktorí žijú na Galapágoch v roku 1835. Narazia na časový portál a ocitnú sa v Šanghaji.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk