Lola Marsh prichádza znova na Slovensko. Turné má počas marca zastávku aj v Bratislave

Kapela Lola Marsh mieri aj tento rok do Bratislavy. Tentokrát aj so svojim novým albumom.

Od svojej premiéry na Pohode 2014 prišla izraelská kapela Lola Marsh na Slovensko každý rok a inak tomu nebude ani tento rok. Slovensko si od spomínanej prvej premiéry okamžite zamilovalo kapelu, chémia zafungovala, nasledovalo turné, viaceré klubové koncerty i ďalšie vystúpenia. V roku 2015 si kapela na pódium festivalu Pohoda pozvala vtedy len 13-ročnú trenčiansku speváčku Ninu Kohoutovú, ktorá tento rok bude mať na všetkých zastávkach turné samostatný sólový koncert ako predskokanka.

Začiatkom roka 2018 odohrala kapela práve na Slovensku svoj najväčší sólo koncert v bratislavskej Refinery Gallery. Prvýkrát tam zaznela ich nezabudnuteľná coververzia piesne Čerešne (tvorbu Jara Filipa im predstavila práve Nina Kohoutová), ktorú spolu s Yael odspievalo 1500 ľudí.

Kapela tento rok koncertuje s novým albumom, s ktorým sa začiatkom marca predstavia aj fanúšikom v košickej Tabačke, v Mestskom divadle Žilina, v trenčianskom Piano Clube. V bratislavskej Refinery Gallery sa koncert uskutoční už 12. marca. Všetky koncerty otvorí mladá talentovaná trenčianska speváčka Nina Kohoutová.

Viac informácií nájdete na facebooku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk