Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ruzinov ostredky.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.ruzinov.sk
1. júna 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Ľudia môžu pripomienkovať návrh územného plánu Ostredkov

Návrh zadania Územného plánu zóny Ostredky verejnosti predstaví mestská časť Ružinov na verejnom prerokovaní 16. júna od 17:00 v jedálni základnej školy na Ostredkovej ulici 14.

Návrh zadania Územného plánu zóny Ostredky v bratislavskom Ružinove môže verejnosť oddnes pripomienkovať. Svoje podnety môžu ľudia do konca júna podať osobne na miestnom úrade v Ružinove alebo ich zaslať poštou. Návrh zadania Územného plánu zóny Ostredky mestská časť obyvateľom predstaví 16. júna na verejnom prerokovaní. Informovala o tom hovorkyňa Ružinova Marianna Šebová.

Zámerom mestskej časti Ružinov pri príprave územného plánu Ostredkov je dať budúcej podobe tejto lokality jasné pravidlá. Územie je ohraničené ulicami Maximiliána Hella, Ružinovskou, Tomášikovou, Trnavskou a Vrakunskou cestou. „Územný plán zóny určí napríklad limity priestorového a funkčného využitia územia, stanoví dopravné a technické vybavenie lokality ako aj vzťahy k širšiemu okoliu,“ priblížil starosta Ružinova Dušan Pekár.

S návrhom zadania územného plánu Ostredkov mestská časť oboznámi verejnosť na verejnom prerokovaní 16. júna od 17:00 v jedálni základnej školy na Ostredkovej ulici 14. Celý mesiac je možné návrh pripomienkovať. V elektronickej podobe je zverejnený na internetovej stránke Ružinova, v sekcii územné plánovanie. Výsledné zadania budú po zapracovaní pripomienok schvaľovať ružinovskí poslanci.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X