Lúpežné vlámanie nedopadlo podľa predstáv mladého zlodeja. Polícii sa v kuchynskom stole neukryl

Kradez lupez policia zlodej.jpg

Policajti zistili, že páchateľ sa už v minulosti dopustil podobného činu a bol zaň už raz odsúdený.

Stredajšie ráno prinieslo polícii pracovné nasadenie, o ktoré sa jej postaral 21-ročný lupič z Bratislavy. Mladík sa vlámal do jednej z reštaurácií na Jiráskovej ulici v Petržalke. Privolaná hliadka Policajného zboru bola vyslaná na základe oznámenia o vlámaní. Počas zásahu v reštaurácii zadržala páchateľa na mieste činu, snažil sa ukryť v kuchynskom stole.

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania sa muž dostal do priestorov reštaurácie poškodením strešného okna. Vnútri spustil alarm, vďaka ktorému napokon nedošlo k dokonaniu trestného činu. Muž sa snažil pred policajtmi skryť v priestore kuchynského stola, kde ho policajti odhalili a zadržali. Celková škoda spôsobená páchateľom bola vyčíslená na 800 eur.

Policajti zistili, že páchateľ sa už v minulosti dopustil podobného činu a bol zaň už raz odsúdený. Okresný súd v Bratislave obvinenému Miroslavovi Č. vzniesol obvinenie z trestného činu krádeže v štádiu pokusu a trestného činu poškodzovania cudzej veci.

Po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený do cely policajného zaistenia. Vec sa bude riešiť v tzv. super rýchlom konaní, ktoré je zamerané na rýchlu a efektívnu spravodlivosť v prípadoch závažných priestupkov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk