Lúpili a vyhrážali sa na Šancovej, obvinili ich

Sancova_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

Polícia obvinila 19-ročného Marcela K. a 25-ročného Štefana D. zo zločinu lúpeže formou spolupáchateľstva.

Obvinení v piatok v čase krátko pred 3. hodinou na Šancovej ulici vBratislave prepadli muža, pod hrozbou použitia zbrane od neho chceli peniaze. Muž im z obavy o svoj život a zdravie dal približne 20 eur.

Marcel K., Štefan D. a 22-ročný Jaroslav T. čelia aj obvineniu z prečinu nebezpečného vyhrážania formou spolupáchateľstva. Na Šancovej sa niečo po 3. hodine vyhrážali zabitím dvom mužom, tí zo strachu o svoj život z miesta utiekli. Policajti krátko po 3.30 hod. Marcela, Štefana a Jaroslava zadržali a vzali na políciu.

Po vykonaní všetkých potrebných úkonov a vznesení obvinenia Marcela a Štefana umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I. zároveň spracoval pre prokurátora podnet k návrhu na ich vzatie do väzby. Jaroslav čelí obvineniu na slobode.

Marcelovi a Štefanovi za uvedené protiprávne konanie hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na tri až osem rokov. V prípade preukázania viny obvinenému Jaroslavovi hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk