Májový Burzoblšák si tentoraz vychutnáte pod holým nebom, pozrite si ponuku

Burzoblsak 2.jpg
Tím Burzoblšák

Už 7. mája sa koná v poradí štrnásty Burzoblšák. Keďže v máji začína nekompromisne kraľovať leto, organizátori sa rozhodli Burzoblšák presunúť von do parčíku v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej.

Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru, výhodne nakúpiť oblečenie, doplnky či milé handmade výrobky. Po blšáckom labzovaní si budete môcť porelaxovať pri dobrej káve či koláčiku alebo si skočíte vyrobiť na workshop jednu kvetinovú čelenku na letnú gardenparty či festival.

Burzoblšák sa bude opäť konať v priestoroch areálu ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16. Ponuka pre návštevníkov sa výrazne zväčšila a tovar je skutočne rôznorodý. Nájdete tam obrovskú ponuku oblečenia, doplnkov či topánok v dobrom stave. Okrem toho sa každý mesiac rozširuje aj ponuka handmade výrobkov.

Burzoblsak 10.jpg
Tím Burzoblšák

V máji na Burzoblšáku nájdete napríklad aj krásne ručne robené dekoratívne domčeky, soutache šperky, originálne industriálne doplnky do bytu, ale aj špeciálnu značku handmade tričiek pre mladých. Sortiment budú spestrovať tiež knihy, potreby do domácnosti a dekoračné predmety. V zóne s občerstvením si budete môcť pochutiť na čerstvej kávičke, zdravej limonáde či na chutnom jedle a sladkom dezerte.

Neváhajte a na Burzoblšák určite vezmite aj svoje ratolesti. Pokiaľ nakupovanie nie je práve ich vášňou, posaďte ich do Zóny s programom na detské divadelné predstavenie Žofka a Žofka, kde zároveň budú mať možnosť absolvovať tvorivé dielne. Okrem toho sa pre ne chystá maľovanie na tvár a tvarovanie balónikov do podoby zvieratiek. Pre trpezlivých odvážlivcov, ale aj pre umeniachtivých majstrov je pripravený workshop výroby krásnych kvetinových čeleniek. Čelenku si, samozrejme, môžete so sebou odniesť na pamiatku domov.

Divadielko pre deti si môžete rezervovať mailom na info@burzoblsak.sk.

Burzoblsak 15.jpg
Tím Burzoblšák

Program

Divadelné predstavenie o 10.30 hod.;

Tvorivá dielňa pre deti od 9.30 do 13.00 hod.;

Maľovanie na tvár od 8.30 do 13.00 hod.;

Tvorivá dielňa Kvetinové čelenky od 11.00 do 14.00 hod.

Burzoblšák sa v areáli ZŠ Pavla Marcelyho uskutoční 7. mája od 8. hodiny.

Plagáty copy.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk