Majstri zlyhali pri práci v Devínskej Novej Vsi na plnej čiare, pozrite sa, ako opravili chodník

Opravený chodník v Devínskej Novej Vsi
Foto: pexels, www.facebook.com

Pokazená práca. Inak sa ani nedá nazvať výsledok majstrov, ktorí pracovali na oprave chodníka v Devínskej Novej Vsi. Pozrite sa, ako vyzerá chodník po rekonštrukcii.

Obyvateľka Devínskej Novej Vsi upozornila na Facebookovej skupine Devínska Nová Ves na problém, ktorý sa vyskytol v blízkosti jej bydliska. Ide o chodník medzi bytovkou na ulici Jána Smreka 1 a bankou VUB, na ktorom pracovali majstri. Očakávalo by sa, že opravený chodník by mal byť bez jedinej chybičky, no práca majstrov dopadla úplne opačne.

„Ľudia, dávajte si pozor pri nočnom parkovaní, takto dopadla práca majstrov… tak aby vám to náhodou neurobilo škodu na aute,“  upozornila obyvateľka Devínskej Novej Vsi na sociálnej sieti.

Opravený chodník v Devínskej Novej Vsi
Takto vyzerá opravený chodník v Devínskej Novej Vsi. Foto: www.facebook.com

Pod príspevkom o chodníku sa strhla diskusia. Jedna z diskutujúcich sa pýtala, čo bude s chodníkom ďalej. Druhá diskutujúca jej odpovedala, že situáciu preverovala: „Ja som telefonovala a dokonca do hodiny sa boli aj na to pozrieť. Že to evidujú teraz všetko. Tak hádam aj opravia…“  Spomínané miesto je nebezpečné nielen pre parkovanie, ale i pre chodcov, ktorí môžu na prepadnutom chodníku v nočných hodinách ľahko prísť k úrazu. Čo si myslíte o práci majstrov vy?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk