Manželské páry z Ružinova majú šancu súťažiť o najsympatickejšiu „selfie“

selfie, pár
ilustračné: pixabay.com

Ružinov sa po roku opäť zapája do Národného týždňa manželstva. Pri tejto príležitosti mestská časť pripravila súťaž o najsympatickejšiu „selfie“ a tanečný večer.

Národný týždeň manželstva bude od 8. do 14. februára 2016 hľadať „Recept na dobré manželstvo“. To je totiž heslo aktuálneho ročníka. Pri tejto príležitosti sa manželské páry z Ružinova môžu zapojiť do fotosúťaže o najsympatickejšiu „selfie“. Fotky je potrebné poslať mailom na adresu sutaz@ruzinov.sk do 28. januára 2016 spolu s adresou trvalého bydliska a telefónnym číslom. Hlasovanie bude prebiehať na facebooku do 3. februára. Ak sa zapojíte do súťaže, môžete vyhrať zaujímavé ceny. Víťazi budú ocenení na slávnostnom tanečnom večeri.

Manželské páry z Ružinova môžu stráviť večer plný zábavy v utorok 9. februára od 19. do 22. hodiny v hoteli Junior, počas ktorého si budú môcť prostredníctvom workshopu vycibriť svoje tanečné umenie, vypočuť si spevácke vystúpenie a príjemne sa občerstviť. Je potrebné sa prihlásiť na mailovú adresu ntm@ruzinov.sk do 5. februára (do zaplnenia kapacity).

Fotosutaz_ruzinov.png

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk