Máte čísla v malíčku? Petržalský miestny úrad hľadá posilu na finančné oddelenie

Financie, účtovníctvo
Foto: ilustračné, GettyImages

Ďalšia pracovná ponuka je na stole. Zaujme vás tak, že pošlete životopis?

Pracovná pozícia rozpočtového referenta alebo referentky ponúka nástupný plat 1350 eur, jej výška však môže byť vyššia. Miesto práce je miestny úrad v Petržalke.

Náplň práce

Ak je pre vás dôležité, aby vám všetko sedelo na cent presne a s číslami ste kamarát/ka, máte správne predpoklady na túto prácu. Budete vykonávať rozpis rozpočtu a vyhodnotenie plnenia rozpočtu.

Medzi ďalšie pracovné povinnosti budú patriť koordinácia a zostavovanie návrhu rozpočtu rozpočtových organizácií miestneho úradu či kontrola programového rozpočtu.

Benefity a podmienky na kandidátov

Nevyžaduje sa vysoškolské vzdelanie, postačí aj stredoškolské s maturitou s ekonomickým zameraním. Nový člen alebo členka tímu by mal/a zvládať prácu na počítači, najmä s Excelom. Taktiež sa vyžaduje určitá prax a skúsenosť s rozpočtami.

Z benefitov ponúka Petržalka dni dovolenky naviac a to až 5 dní. Samozrejmosťou je príspevok na stravovanie, preplatenie školení a kurzov či organizovanie teambuildingov.

Ďalšie informácie

Mestská časť zbiera prihlášky do 27. septembra. Životopis môžete zaslať na e-mail praca@petrzalka.sk alebo cez Profesiu.

Viac informácií nájdete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk