Máte výnimočnú zimnú fotku Ružinova? Zapojte sa do súťaže a získajte tak možnosť prezentovať svoje fotografické dielo na výstave

Fotosutaz ruzinov cultus bratialsava zima.jpg
Zdroj foto: cultusruzinov.sk

Ak radi fotíte a je vám jedno čo a kedy, teraz máte možnosť vyhrať zaujímavé ceny a ešte sa aj zabavíte. Mestská časť Ružinov a Cultus Ružinov vyhlasujú fotografickú súťaž o atraktívne ceny.

Táto súťaž sa uskutoční štyrikrát do roka s témami zima, jar, leto a jeseň. Súťažiaci budú mať za úlohu zachytiť výnimočné okamihy či prostredia a to počas každého ročného obdobia v Ružinove. Fotografie s tematikou zimy môžu súťažiaci posielať do 19. marca.

Keďže sa zima chýli ku koncu, prichádza Ružinov so súťažnou prehliadkou fotografií profesionálnych, ale aj začínajúcich fotografov. Cieľom súťaže je zachytiť na fotografiách nevšedné pohľady, okamihy a atmosféru a momenty zo života, nálad, radostí a starostí ľudí v Ružinove so zimnou tematikou. Podmienkou zaradenia do súťaže je, že autor fotografie musí mať trvalý pobyt v Ružinove.

Súťažnú fotografiu spolu s vyplnenou prihláškou treba zaslať do 19. marca na cultus@cultusruzinov.sk. Do súťaže je možné sa prihlásiť iba s jednou súťažnou fotografiou a to vo formáte JPG. Zo všetkých fotografií porota vyberie finálových 30. Vybraní súťažiaci dostanú možnosť prezentovať svoje fotografické dielo na výstave fotografií, ktorá bude od 5. apríla v Dome kultúry Ružinov.

Finalisti budú bojovať o cenu poroty, za ktorú víťaz získa poukaz do Avion shopping park v hodnote 300 eur a cena diváka je poukaz v hodnote 50 eur.

Chceme vidieť Ružinov očami Ružinovčanov, ľudí, ktorí tu žijú a ktorí majú túto časť mesta naozaj radi. A vďaka ich talentu urobíme radosť aj ostatným,“ hovorí starosta Ružinova Martin Chren. Viac informácií, prihlášku a pravidlá súťaže nájdete na tejto stránke Cultus Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk