Matúš Vallo poodhalil svoje súkromie: Aký bol jeho najlepší moment v roku 2018?

Najlepší moment Matúša Valla

Na svoj starý rok, na rok 2018, si zaspomínal aj nový primátor Bratislavy. Poodhalil svoje súkromie a prezradil, ktorý moment zo svojho života považuje za rok 2018 ten najlepší.

Ľudia si pri prechode zo starého do nového roka zvyknú vylievať srdce. Výnimkou nebol ani nový primátor Bratislavy Matúš Vallo. V stredu 2. januára pribudol na oficiálnej Facebookovej stránke primátora zaujímavý odkaz. Vallo sa v ňom rozpísal, čo sa udialo v jeho živote v uplynulom roku 2018.

V roku 2018 praskal primátorov diár vo švíkoch

Rok 2018 bol pre primátora náročným. Ako sám tvrdí, bol to rok „zabiják“. Diár primátora praskal vo švíkoch a nevedel, kam skôr. Ako príklad uviedol situáciu, ktorá sa mu stala koncom apríla, kedy musel riešiť 3 dôležité veci naraz: „Spomínam si, ako pri poslednej kontrole stavby, len zopár hodín pred slávnostným otvorením trnavského Nádvoria, som riešil v mobile posledný mix albumu Pary Našou krajinou a do toho ešte kontroloval aj opravy obálky knihy Plán Bratislava, ktorá akurát išla do tlače.“

Primátorov najlepší moment bol darček od manželky

Pri otázke, ktorý bol najlepší moment v roku 2018, má Vallo jasno. Jedným z najlepších zážitkov je pre neho darček, ktorý dostal k svojim 41. narodeninám od manželky Lindy. „Vytrepala ma s celým naším kamarátsko-volebným tímom na Ďumbier. Jednoducho ma jednu nedeľu posadila do auta a (so slovami je to prekvapenie, o chvíľu tam budeme v úplnom tichu) šoférovala až na Chopok. Postupne som v aute chytal paniku a amok, veď ja mám voľby a všetci ma budú čakať vo war roome a ja mám aj za nich zodpovednosť. V panike som bol až do momentu, keď celý tím vykráčal spoza rohu Trangošky a ja som ostal naozaj bez slov. Nádherný výlet, ktorý sa na druhý deň premenil na boj o prežitie. O 7.00 hod. ráno (išli sme zo Štefánky na východ slnka) vo vetre a čerstvom snehu na hrebeni medzi Ďumbierom a Chopkom. Vlado Talian mal rifle a Martin Burgr kabátik, v ktorom som ho videl dva dni predtým v septembrovej Bratislave,“  spomína Vallo.

Manželka Matúša Valla
Linda pripravila pre svojho manžela unikátny narodeninový darček. Foto: www.facebook.com

Ak sa primátor pozerá na svoj rok 2018 z pohľadu blízkeho okolia, ako najlepší moment považuje výhru v novembrových komunálnych voľbách. Tvrdí, že keď zistil svoje víťazstvo, nepociťoval nič výnimočné a emócie sa dostavili až neskôr. Pri riadení hlavného mesta sa chce riadiť 2 slovami: zodpovednosťou a pokorou – zodpovednosťou za Bratislavčanov a pokorou, teda viac počúvať, ako rozprávať a byť dôsledným.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk