Menu na tento víkend je bohaté. Pozrite sa, čo všetko je v ponuke

pyramída, trh, beefree, billy barman
SITA

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam desiatich nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Súboj kapiel

V piatok o 17. hodine sa na amfiteátri na Valachovej ulici pri Dune bude „bojovať“. Najprv je pripravený oddychový zábavný program pre deti. O 18. hodine sa predvedie rocková kapela Rocklina, ktorú o 19. hodine nahradí punk-rocková skupina The Fraternity. Kto vyhrá?

Slovenská klasika

Piatkový večer v Kine Lumière je zárukou toho, že uvidíte dobrý film. Tentoraz je v ponuke Smrť šitá na mieru. Dramatický príbeh o dôsledkoch hospodárskej krízy za prvej svetovej republiky, zobrazený na tragickom osude dvoch ľudí z rôznych spoločenských vrstiev. Predstavenie sa začína o 18.15 hod.

Vajnorské farmárske trhy

V sobotu sa v Parku pod lipami vo Vajnoroch uskutočnia ďalšie farmárske trhy. Od rána si budete môcť nakúpiť čerstvé ovocie a zeleninu, tradičné mäsové výrobky či pravý skalický trdelník. V rámci pikniku si s rodinou a priateľmi v pokoji vychutnáte nakúpené dobroty alebo sa zapojíte do tvorivých dielní, spoznávania prírody a dozviete sa informácie o udržateľnom pestovaní.

Čierna mačka, biely kocúr

Cigánsko-balkánska tancovačka je späť so svojím piatym ročníkom. Nu Spirit Club a Balkan Allstara uvádzajú Čierna mačka, biely kocúr so slávnymi Sendreiovcami. Ak máte radi hudbu a tance tohto typu, zastavte sa v sobotu v Nu Spirit Clube. Vstupné je 5 eur.

„Nadupaná“ párty

V sobotu od 12. hodiny sa areál Palace Shopping zmení na výstavisko krásnych áut. Podujatie Power Tuning Party bude hostiť štvorkolesových miláčikov už po tretíkrát. Cieľom je ukázať širokej verejnosti poklady, ktoré sa ukrývajú v garážach a dielňach po celej republike. Ak sa zaujímate o krásne mašiny, nezmeškajte túto exhibíciu.

Buďte free!

Tanečný festival BeeFree sa bude prvý raz v histórii konať paralelne na štyroch rôznych miestach. Incheba, Pláž pod Ufom, Loft! a Subclub budú v sobotu plné hudby a tanca. Od 20. hodiny až do rána sa môžete zabávať.

Láska na prvý boj

Už ste boli v Letnom kine pod pyramídou? Ak nie, tak to napravte a v nedeľu si tam choďte pozrieť film Láska na prvý boj. Ide o romantickú komédiu, ktorá je vraj nádejou, že romantické filmy nemusia byť hlúpe. Presvedčiť sa o tom ale musíte sami.

Škoda Stupava Trophy

Obľúbený stupavský bežecký a cyklistický maratón začína v sobotu v novom areáli Škoda Bike Village. Prezentácia je v piatok od 15. do 20. hodiny. Tento rok sa prvýkrát bude jazdiť stupavský Eliminátor – crosscountry vyraďovacie preteky. Trasa povedie po vyznačenom okruhu s prekážkami a zúčastniť sa môže každý odprezentovaný pretekár so svojím číslom. Štartovné je zdarma.

Svätojakubský jarmok

Tradičný jarmok sa bude konať v sobotu od 7. hodiny ráno pri stupavskom kultúrnom dome. Na jarmoku nájdete predajcov ovocia a zeleniny, občerstvenia či šatstva. Pre najmenších sú pripravené rôzne detské atrakcie a farbičkový koncert s Miou.

Užite si kultúrne leto

Môžete si vybrať hneď z niekoľkých akcií. V sobotu o 17.45 hod. sa bude na Kuchajde konať koncert Billy Barman. Ak nemáte indie rock radi, môžete sa ísť o 18. hodine pozrieť na Hviezdoslavovo námestie na Ľudovú hudbu Dudíci.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk