Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Menu na vikend ba 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
9. novembra 2017 Podujatia a akcie Bratislava od © BratislavaDen.sk Diskusia()

Menu na víkend: Čo vás čaká tento víkend? Ukončenie hubárskej sezóny, čokoláda či požehnanie mladého vína

Po týždni vám opäť prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Svätomartinské dni 2017

Druhý ročník trojdňového podujatia venovaného svätému Martinovi, patrónovi Bratislavskej arcidiecézy. K Svätomartinským dňom patria sväté omše v Dóme sv. Martina a požehnanie mladého vína. Bohatý kultúrny program bude pripravený pre všetky vekové kategórie.

Bibliotéka 2017

Knižný veľtrh Bibliotéka je na Slovensku sviatkom pre tých, ktorí sa podieľajú na tvorbe knižných diel a pre tých, ktorí majú knihy radi a kupujú ich. Akcia potrvá v Inchebe do nedele.

Festival slobody 2017

Multižánrový Festival slobody pokračuje. V piatok o 16.30 hod. začne v Univerzitnej knižnici diskusia Odpustili sme, ale nezabúdame. O 19.30 hod. zahrá v divadle Ludus predstavenie Anna Franková Nové divadlo v Nitre. V sobotu o 18. Hodine sa v divadle uskutoční predstavenie Storytelling Praha: Zrezivělé dětství. Nedeľa bude patriť spomienkovému podujatiu v Kostole Najsvätejšieho Spasiteľa.

Dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí

Prvý ročník dizajnových trhov Šikovné ruky slovenských ludzí je výnimočná udalosť, ktorá v sebe spája šikovných slovenských výrobcov, kvalitné produkty, nádych tradície i inovácie a lahodné gastronomické menu. Koná sa v sobotu od 10. Do 18. Hodiny v Malackách.

Čokoládovňa v Kittsee

Exkurzia do čokoládovne spojená s ochutnávkou a výhodnými nákupmi. Autobusový výlet sa koná v sobotu o 10.15 hod. Odchod autobusu je z Turistickej informačnej kacelárie Devínska Nová Ves. Cena je 9 eur.

Slávnostné otvorenie prvej komunitnej chladničky

V nedeľu 11. novembra sa v Novej Cvernovke o 18. hodine uskutoční benefičná akcia slávnostné otvorenie prvej komunitnej chladničky v Bratislave. Občianske združenie Free Food odovzdá kultúrnemu centru Nová Cvernovka chladničku, ktorá bude slúžiť primárne komunite, ktorá nedávno zaplnila bývalú Strednú chemickú školu na Račianskej ulici.

Zatváranie lesa 2017

Hubárska vychádzka SNM – Prírodovedného múzea a Slovenskej mykologickej spoločnosti pri SAV. Stretnutie je v nedeľu o 12. hodine v Kačíne.

One Day Jazz Festival

Novembrová nádielka skvelej hudby v podaní hviezd svetového a slovenského jazzu v ďalšom, tentokrát jesennom vydaní One Day Jazz Festivalu. V Divadle Aréna sa v nedeľu o 19. hodine predstaví jazzman Dony McCaslin.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X