Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Menu_na_vikend_ba.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
4. augusta 2016 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Menu na víkend je tentoraz bláznivé. Zabavte sa pri dobrom programe

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

PaGAGnini: Bláznivá paródia na klasiku

Štyria multitalentovaní klasickí hudobníci zo Španielska – huslisti Thomas Potiron, Fernando Clemente, Eduardo Ortega a violončelista Gueorgui Fourdnajev – dokážu rozhýbať a rozoznieť nielen ich nástroje, ale aj bránice publika. Sláčikové kvarteto PaGAGnini v sebe spája prvotriednu interpretačnú kvalitu s prímesou bláznivého humoru. V slovenskej premiére sa táto temperamentná hudobno-divadelná show predstaví v piatok o 20. hodine v Ateliéri Babylon.

Melodies from Broadway

Známe svetové a československé muzikálové melódie, populárne skladby a moderné jazzové kompozície, ktoré sú aranžované komorne pre klavír a spev vám v piatok o 20. hodine vo Film café predvedú klavirista Adam Hudec a speváčka Romana Orlická.

Bratislava-inline

V piatok si môžete opäť zakorčuľovať. Inline korčuliarska akcia bratislava-inline sa tradične uskutoční o 20. hodine. Pôjde sa Saganovou trasou „cez Pajštúnsku“.

Slovenské piesky 2016

Podujatie pre milovníkov a zberateľov zbraní a vojenskej techniky Slovenské piesky otvorí svoje brány pre verejnosť v sobotu v areáli VTSÚ Záhorie pri Plaveckom Mikuláši. Akcia ponúkne ukážky novodobej techniky streľby, defilé historických vozidiel i prehliadky dobových táborov. Koná sa od 8. do 16. hodiny.

Oslavy sv. Vavrinca

Profesionálni kuchári, ale predovšetkým všetci priatelia dobrého jedla, pitia a zábavy by nemali chýbať v sobotu 6. augusta na Hlavnom námestí, kde sa bude konať 10. ročník Osláv Svätého Vavrinca. Akcia sa koná od 11. do 17. hodiny.

Crazy Colors: Run and by happy

Jedinečný pestrofarebný beh na 5-kilometrovej trati so 4 farebnými zónami, na ktorej vás čaká to pravé farebné šialenstvo. Každý účastník sa môže tešiť na štartový balíček plný čisto bielych darčekov. Prvý ročník najbláznivejšieho a najfarebnejšieho behu na Slovensku si môžete vychutnať v sobotu.

Hudba v sade (všade)

Aj túto sobotu si v Sade Janka Kráľa od 17. do 19. hodiny môžete vypočuť koncert klasickej hudby.

Slepá spravodlivosť

Hrad Červený Kameň sa prostredníctvom divadelnej inscenácie stane miestom zločinu i trestu, pričom ústredným motívom diania bude hľadanie pravdy. Začiatok prehliadky bude v hodinových intervaloch od 18.30 do 22.30 hod.

Rytieri na Devíne

V nedeľu vás Rytieri na Devíne opäť zavedú do obdobia renesancie. Od 10. hodiny, kedy sa otvoria brány hradu, do 19. hodiny si budete môcť krátiť chvíľu na dobovej strelnici, jazdou na koníkovi či v mučiarni. 🙂

Bažant Kinematograf 2016

V nedeľu o 21. hodine si na Magio pláži môžete pozrieť český film Stratení v Mníchove.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X