Menu na víkend: O pestrý program máte počas najbližších dní postarané

Menu na vikend ba 2.jpg

Po týždni vám opäť prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

BRaK 2018

Piaty ročník Bratislavského knižného festivalu sa bude konať do nedele v Pisztoryho paláci. Podrobný program si môžete pozrieť TU.

Petržalská burza kníh

Akcia sa bude konať v sobotu od 9. do 15. hodiny v novootvorenej Petržalskej tržnici – na poschodí. Predávať sa budú najmä knihy, ale popritom sa určite objavia aj gramoplatne, pohľadnice, časopisy, CD-čka, komiksy a plagáty.

Stupavské trhy

Skvelá akcia, ktorá už tradične v máji predstaví zručných výrobcov a predajcov. Tento rok v krásnom Zámockom parku v Stupave v sobotu od 9. do 18. hodiny.

Street festival WhatCity?

Na Mickiewiczovej ulici sa v sobotu od 13. do 20. hodiny bude konať pouličný festival WhatCity? Čaká vás bohatý program i dobré jedlo.

Adopčná akcia šteniatok

Ak vám chýba kamarát, spoločník či parťák, môžete si ho nájsť v sobotu o 15. hodine v parku pred Paneurópskou vysokou školou na Ostredkoch.

Noc múzeí a galérií

V sobotu sa otvoria brány bratislavských múzeí a galérií a vy budete môcť do nich nahliadnuť aj počas noci. Odvezú vás historické vozidlá, ktoré v tento deň vypraví Dopravný podnik Bratislava.

Videomapping na Hlavnom námestí

Na priečelí budovy Starej radnice sa v sobotu o 21. hodine odohrá historický príbeh múzea v podobe svetelnej, tanečnej a hudobnej šou. Diváci budú svedkami príbehu, ktorý predstaví významných ľudí podieľajúcich sa na vzniku Múzea mesta Bratislavy.

SWAP v Satori Stage

V nedeľu o 13. hodine sa každý, kto sa chce zbaviť oblečenia a nejaké získať, stretne v Satori Stage. Heslo znie Príď – Prines dobré veci – Vymeň – Odnes.

Bratislava Hot Serenaders

V Spoločenskom dome Nivy si v nedeľu o 19. hodine budete môcť vypočuť orchester Bratislava Hot Serenaders. Vstupné je 10 eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk