Menu na víkend ponúka množstvo zábavy. Nechýba v ňom dobré víno, smiech ani šport

víno, tenisky, beh, Burzoblšák

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Aprílová degustácia vín zo Strekovského regiónu

V piatok a v sobotu sa začne v Národnom salóne vín Slovenskej republiky s degustáciou. V čase od 10. do 18. hodiny môžete ochutnať to najlepšie z vín Strekovského regiónu. Máte radi Cabernet, Tramín, či Chardonnay? Príďte ochutnávať.

Vitis Aurea Modra 2016

Medzinárodná výstava vín sa uskutoční v piatok a v sobotu v priestoroch ELESKO wine park v Modre. Obidva dni sa bude akcia konať od 14. do 21. hodiny.

Music à la carte

V Štúdiu L+S sa 1. apríla o 20. hodine stretnú hviezdy. Sisa Fehérová, Červenák, Marta Sládečková, trio v zostave Rózsa – Valihora – Vizváry a aj Pavol Danišovič sú pripravení vás baviť.

Aprílový Burzoblšák 2016

Komunitné podujatie, ktorého cieľom je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia, sa uskutoční už túto sobotu. Od 8. do 14. hodiny budú pre vás otvorené priestory na Drieňovej 16 v Ružinove. Môžete si tam vybrať nielen oblečenie, ale aj starožitnosti, handmade výrobky, platne, knihy, obrazy a všetky znovuobjavené poklady z povaly.

Face of Tomorrow

V sobotu o 18. hodine sa v Ateliéri Babylon uskutoční módna show. Ak chcete vedieť, čo sa bude nosiť zajtra, čo je v móde trendy, táto akcia je určená pre vás.

Tančiareň

Pretancujte sa do ďalšieho dňa! V sobotu od 21. hodiny sa v KC Dunaj budete môcť poriadne vytancovať. Pestrá zmes svetových žánrov ako reggae, dancehall, elektro swing či gipsy sound vás zaručene zdvihne zo stoličky. Vstupné je 5 eur.

Indie Party

Pokiaľ Tančiareň nie je pre vás, môžete sa zabaviť na párty plnej kvalitnej (nielen) indie muziky. Re:fresh club sa v sobotu o 22. hodine stane útočiskom často neprávom opomínaných trackov z alternatívnej scény aj overených hitov.

ČSOB Bratislava Marathon 2016

V nedeľu sa bude v Bratislave behať. Ak nie ste športový typ a maratón vám nič nehovorí, môžete prísť našich športovcov aspoň povzbudiť. Začiatok je naplánovaný v nedeľu o 10. hodine.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk