Menu na víkend poteší viacerými dobrými akciami, toto je v ponuke

Kryštof, sud piva, farmárske trhy
SITA, pixabay.com

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Týždeň slovenského filmu

Prehliadka domácej tvorby uplynulého roka nadväzuje na vlaňajší priaznivo prijatý prvý ročník, ktorého predstavenia mali nadpriemernú návštevnosť. Aj tento rok presvedčí divákov, že slovenský film je bohatý a rôznorodý. Program ponúka súčasné slovenské žánrové filmy, sú medzi nimi komédie, rozprávky, drámy aj roadmovie, dokumenty aj celovečerný animovaný film. Divácky úspešné filmy aj tie s festivalovými oceneniami. Dobré slovenské filmy si môžete pozrieť v Kine Lumière do 17. apríla.

Kryštof Srdcebeat SK Club Tour 2016

Skupina Kryštof sa vydala na klubové turné a ako predkapelu vzala nádejné zoskupenie Ezyway. Fanúšikovia sa môžu tešiť na projekcie, nový dizajn scény aj niektoré špeciálne efekty. Koncert bude v piatok o 20. hodine v Inchebe.

I love Farmárske trhy

Pochutnajte si na kvalitných farmárskych výrobkoch priamo v srdci Bratislavy. Nákupné a spoločenské centrum OC Central opätovne prináša tradičné farmárske trhy. Návštevníci sa môžu tešiť nielen na obľúbené výrobky z domácej produkcie, ale aj mnohé ďalšie novinky, ktoré na nich čakajú v dňoch 11. až 16. apríla.

Street Food Park Vol. 4

Pravidelné podujatie na námestí pred Starou tržnicou už po štvrtýkrát spojí najlepších predajcov kvalitného a nápaditého pouličného jedla. Na chuť si prídu mäsožravci, vegáni, ale aj milovníci sladkého. Medzi 11 predajcami nebude chýbať napríklad Poľná kuchyňa (fish & chips), Local Burger (burger), Foodstock (gyoza). BARsKDE (pastrami) či NYC corner (hotdog). Radi privítame aj nových predajcov, medzi ktorými budú: Salt’n’Pepa (sendviče a burgery), Burritos Fellas (burritos) alebo Párance. Podujatie potrvá do soboty.

Salón piva v Starej tržnici

Minimálne dvakrát do roka sa splnia sny všetkých milovníkov pív z malých remeselných pivovarov, keď sa ich obľúbené známe kúsky, ale i očakávané novinky ocitnú pod jednou strechou na podujatí Salón piva. Toto degustačné podujatie si môžete vychutnať ešte zajtra od 15. do 23. hodiny v Starej tržnici.

Trh – Piac – Markt

Trh v Starej tržnici ponúka sezónne potraviny vyrobené a vypestované farmármi a malovýrobcami z okolia Bratislavy, ako aj kvalitné špeciality z krajín vzdialenejších. Kúpiť si tam môžete sezónne ovocie a zeleninu, mäsové a mliečne výrobky, pečivo, cukrovinky a iné delikatesy, nápoje. Túto sobotu bude sprievodným programom burza oblečenia a doplnkov Čačky – Mačky.

Svetový deň cirkusu 2016

Oslava Svetového dňa cirkusu sa bude niesť v znamení dobrej zábavy. Čaká na vás bohatý program, množstvo zaujímavých workshopov, kde si môžete sami vyskúšať rôzne cirkusové disciplíny a pozrieť predstavenia talentovaných umelcov zo Slovenska i zahraničia. V sobotu od 11. hodiny sa bude „cirkusovať“ v STRET klube.

Okamžité krepčenie

Vykrepčite si dobrú náladu s najlegendárnejším žúrom v hre. DJ-i NobodyListen, Lkama a Metys vás vtiahnú do sveta old aj nu school hip-hopu. Vychutnajte si nadupané beaty naplno. Zábava sa koná v KC Dunaj v sobotu o 21. hodine.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk