Menu na víkend: Stretnete Dlhého, Širokého a Bystrozrakého, dobre si pochutíte a pridáte sa ku gangu

Menu na vikend ba 2.jpg

Po týždni vám opäť prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Dlhý, Široký a Bystrozraký

Na hrade v Starej Ľubovni sa uskutoční XII. ročník divadelných rozprávok s pesničkami. Do nedele budú Dlhý, Široký a Bystrozraký vystupovať každý deň o 10.30, 12.30, 14.30 a 16.30 hod. na Hrade Stará Ľubovňa.

Street Food Park

Hostinu na námestí pred Starou tržnicou si môžete užiť aj v júli. Skvelé jedlo a pitivo na vás čakajú až do soboty od 12. do 22. hodiny.

Huncokárske hody

Štrnásty ročník hodov v Modre potrvá od piatka do nedele. Otvorenie hodov bude v piatok o 16. hodine v areáli penziónu Huncokár.

Vláčik Záhoráčik

Urobte si v sobotu celodenný výlet. Vyhliadková jazda motorovým vláčikom po Záhorí, prehliadka Plaveckého hradu, výstup na vyhliadkovú vežu na Vápenej/Roštún 752 m n. m. sa začne v sobotu o 8. hodine. Zraz je v TIK na Istrijskej 49.

Gangy Prešporku 2018

Najväčšia bratislavská mestská hra, recesistická zábava a celodenný happening. V priebehu sobotného popoludnia si môžete vyskúšať, aké je to byť členom jedného z Prešporských gangov. Začína sa o 11: hodine na Tyršovom nábreží. Treba sa len správne obliecť, priniesť si vodnú pištoľ a dobrú náladu.

Príbeh o mŕtvej neveste

Príbeh o mŕtvej neveste na hrade Červený Kameň je adaptáciou svetoznámeho príbehu plného lásky, napätia i humoru. Červený Kameň nadväzuje na sériu adaptácií klasických rozprávaní, pri ktorých stojí v popredí interaktívna zábava a dynamický dej umocnený presúvaním sa po viacerých priestoroch hradných interiérov. Začína sa v sobotu o 18. hodine, vstupné je 8 eur, deti ho majú za polovicu.

Kubánska noc

Osviežte sa vlnami chytľavej hudby z Kuby a Latinskej Ameriky. Omočte si svoje tanečné nohy v rytmoch salsy, bolera, cha cha cha, son alebo mamba. Na parkete vás povykrúcajú DJ-i El Chocolino a Chingy. Do Kuby sa v KC Dunaj prenesiete v sobotu o 22. hodine.

Koncert Mariána Greksu

V nedeľu o 18. hodine vystúpi na Hviezdoslavovom námestí známy slovenský rockový spevák Marián Greksa. Vstup je voľný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk