Menu na víkend: Veľká noc už klope na dvere, ale tento víkend nebude len o nej

Menu na vikend ba 2.jpg

Po týždni vám opäť prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Radio Head Awards Festival

V piatok a v sobotu sa uskutoční Radio Head Awards festival v Slovenskom rozhlase. Začne o 19. hodine otváracím koncertom.

Febiofest

Začal sa Medzinárodný festival filmových klubov Febiofest. Exkluzívne predpremiéry filmov ocenených na prestížnych zahraničných festivaloch, nové slovenské filmy v premiére, pocty osobnostiam domácej aj svetovej kinematografie na vás čakajú v Kine Lumière, Kine Mladosť, Artkine za Zrkadlom a Kine Klap VŠMU.

Zóna bez peňazí

Je vám ľúto vyhodiť veci, ktoré sú stále v dobrom stave a sami ich už nepotrebujete? Môžete nimi urobiť radosť niekomu inému a vybrať si niečo, čo poteší vás alebo vašich blízkych. Zóna bez peňazí sa v MsKS Senec Labyrint bude konať v sobotu od 9. do 16. hodiny.

Veľkonočný Artbazár

OZ arte.via otvorí ateliér pre širokú verejnosť a bude prezentovať svoje diela v predveľkonočnom období. V ponuke sú maľby, akvarely, grafiky všetko, čo by mohlo potešiť vašu dušu a srdce. V Mestskom kultúrnom a informačnom centre v Stupave sa bazár koná v sobotu od 9. do 12. hodiny.

Veľkonočné trhy na zámku Schloss Hof

Vítanie jari sa v najväčšom vidieckom barokovom areáli Rakúska spája už tradične s obľúbenými veľkonočnými trhmi. V sobotu 17. marca regionálni vystavovatelia predstavia ručne maľované kraslice, pôsobivé ikebany z jarných kvetov, ozdoby a doplnky pre spestrenie jarnej domácnosti a viacero zaujímavých drobností. Trhy sa konajú počas víkendu od 10. do 18. hodiny.

Hudobná burza

Dobrých platní, CD a MC kaziet nie je nikdy dosť. V priestoroch KC Dunaj môžete predávať, kupovať i vymieňať hudobné prebytky zo svojich osobných zbierok v sobotu medzi 10. a 15. hodinou.

Hobby Bratislava 2018

Prvý ročník zberateľskej burzy, ktorá sa bude konať v Bratislave v spolupráci so Slovenským klubom zberateľov automobilových modelov, sa začne DK Ružinov v nedeľu o 8. hodine.

Yoga a meditácia s Fredym Ayisim

Česko-slovenský guru Fredy Ayisi bude zadarmo precvičovať v Ružinove. Cvičenie sa koná v DK Ružinov každú nedeľu od 17. do 19. hodiny.

Krvavá pani + Talent Transport

Animovaný film o zločine a láske inšpirovaný historickou legendou o krutej Čachtickej panej. Na pozadí romantického ľúbostného príbehu s prvkami komiky i tragiky je zachytený večný boj dobra so zlom. V SNG si ho môžete pozrieť v nedeľu o 20. hodine.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk