Menu na víkend je tu opäť, zabavte sa na rôzne spôsoby

Varga, Šile, Titanik, Burzoblšák

Aj v novom roku vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Nová premiéra v MDPOH

Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava uvedie 15. januára premiéru komédie Pravda. O 19. hodine sa môžete stať svedkami premyslenej nevery, ktorá možno nie je až tak dokonale premyslená, ako si jej aktéri myslia.

Dnes zahrá Varga

Skvelý hudobník, virtuóz a skladateľ, mág klávesových nástrojov Marián Varga vystúpi v sobotu o 19. hodine v DK Devín. V rámci projektu Solo in Concert si pre svojich priaznivcov pripravil variácie na témy z klasickej i ľudovej hudby, ale aj svoje vlastné kompozície.

Januárový burzoblšák

Prvý tohtoročný Burzoblšák sa trochu netradične uskutoční v tretiu sobotu v mesiaci. Môžete sa opäť tešiť na veľa dobrých, štýlových kúskov oblečenia či predmetov a pokladíkov, ktoré vám padnú do oka. V poradí 10. Burzoblšák sa od 8. hodiny bude konať na Bajkalskej 20.

Posledná možnosť vidieť Titanik

V sobotu si poslednýkrát môžete pozrieť výstavu k najslávnejšej potopenej lodi na svete. Čakajú na vás stovky originálnych artefaktov, ktoré boli vylovené z vraku na dne oceánu. Nachádzajú sa tam časti vybavenia lode, kusy nábytku, porcelán i osobné predmety cestujúcich. Zoznámite sa s prepychom aj biedou na začiatku 20. storočia.

Novoročný punč s Erikom Schillem

Galéria Krokus vás v sobotu o 16. hodine pozýva na stretnutie s talentovaným umelcom. Erik Šille vás spolu s kurátorkou a galeristkou Gabrielou Kisovou prevedú osobne výstavou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk