Menu na víkend: Ani tento víkend nezostanete hladní, toto je v ponuke

Menu_na_vikend_ba.jpg
ilustračné: pixabay.com

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Dni architektúry a dizajnu 2017

Dni architektúry a dizajnu je každoročný festival oslavujúci architektúru, dizajn a umenie, tvorivé bohatstvo, sociálne dôsledky a silu na zmenu. Koná sa do nedele.

Bratislavský knižný festival

BRaK nie je len dobrej literatúre, je aj o hudbe. Koncerty, stretnutia so spisovateľmi, to najlepšie z ich tvorby a z tvorby ilustrátorov, knižných grafikov a typografov si v Divadle Aréna môžete zažiť do nedele.

Slovak Food Festival 2017

Najväčší piknik v meste prichádza opäť vo väčšom rozsahu. Aj tento rok so zaujímavým programom, ešte zaujímavejšími vystavovateľmi a dobrou náladou. Strávte víkend na hrade pri dobrom jedle.

Street Food Park vol. 11

Pravidelný Street Food Park – street food podujatie na námestí pred Starou tržnicou už po jedenástykrát spojí najlepších predajcov kvalitného a nápaditého pouličného jedla. Na chuť si až do soboty prídu mäsožravci, vegáni, ale aj milovníci sladkého.

Dizajn Market Hviezdko

Na Dizajn Markete Hviezdko sa v piatok a v sobotu môžete tešiť nielen na začínajúcich, ale aj etablovaných dizajnérov, tvorcov a predajcov v známych drevených stánkoch so všakovakými handmade vecičkami, ktoré budete môcť naživo vidieť, poskúšať a kúpiť. Na Hviezdoslavovom námestí sa začne o 10. hodine.

Júnový Burzoblšák

Posledný Burzoblšák pred letnou prestávkou sa uskutoční v sobotu v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici. Príďte vlastnoručne popreberať, či už vešiaky, drobnosti aelbo platne a ulovte si svoj najlepší kúsok.

Ružinovské rybárske slávnosti a MDD

Ružinovské rybárske slávnosti a medzinárodný deň detí prinesú v sobotu 3. júna do Amfiteátra pri Štrkoveckom jazere v Ružinove program pre deti aj dospelých a skvelé jedlá z rýb. Začína sa o 8. hodine.

Vínna grilovačka pod hradom Devín

Vo Vieche sv. Urbana priamo pod hradom Devín sa uskutoční záhradná grilovačka plná vína a dobrého jedla. V sobotu od 16. hodiny si môžete niečo ugrilovať, ochutnať tradičné devínske ríbezláky a výber slovenských vín. Cena lístka je 45 eur.

Medzinárodná výstava ruží

Počas celej Medzinárodnej výstavy ruží v Kaštieli v Ivanke pri Dunaji sa bude v príjemnom kaštieľskom parku konať kultúrny program pre dospelých i deti. Aby ste si úplne vychutnali sobotnú či nedeľnú návštevu tohoto podujatia, čakajú na vás dobroty záhradnej reštaurácie a výborná kávička v záhradnej kaviarni. Otvorené bude od 10. do 17. hodiny.

Ružinov na Hlavnom námestí

Ružinov na Hlavnom námestí ukáže svojich talentovaných hudobníkov, tanečníkov, ale aj zabaví návštevníkov množstvom sprievodných podujatí. V nedeľu od 14. hodiny na vás čakajú koncerty a predstavenia talentovaných Ružinovčanov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk