Menu na víkend: Tento víkend si pochutíte na všetkých vybraných akciách

Menu_na_vikend_ba.jpg
SITA, pixabay.com

Týždeň prešiel a opäť vám prinášame zoznam nápadov, tipov, odporúčaní, jednoducho – keďže nielen jedlom je človek živý – špeciálne voľno-časové menu. Pozrite sa, čo zaujímavé sa z nášho pohľadu tento víkend udeje. Dobrú chuť!

Bratislavský majáles 2017

Koncerty, ohňostroj na Dunaji, netradičné športy či street food prinesie opäť ďalší ročník Bratislavského Majálesu na Tyršovom nábreží. Program sa začne v piatok od 17. hodiny.

Live Forever – Pocta Freddiemu Mercurymu

Hoci to znie takmer neuveriteľne, Freddie Mercury oslávi svoje 70. narodeniny na Slovensku. Vzdať hold legendárnemu spevákovi sa rozhodla česká formácia Queenie – world queen tribute band, ktorá reprezentuje absolútnu európsku špičku tohto žánru. V NC Hron zahrá v piatok o 21. hodine.

Food Truck Show Bratislava

Na premiérovej Food Truck Show v Bratislave na vás bude čakať celkom trinásť food truckov reprezentujúcich to najlepšie zo svetovej street foodovej kuchyne! Na Fajnorovom nábreží sa stretnú už 5. mája o 17. hodine.

Vedomostný kvíz o seriáli Frasier

Kvíz sa bude skladať zo šiestich kôl po desať otázok. Môžete sa tešiť napríklad aj na audiovizuálne či obrázkové kolo. U Zlatého jeleňa kvíz začne v piatok o 20. hodine. Vstupné je 5 eur.

Májový Burzoblšák

Mesiac opäť prešiel a čaká nás ďalší Burzoblšák. Na tom májovom si môžete kúpiť všetko potrebné na leto, stretnúť príjemných ľudí a stráviť sobotné predpoludnie v unikátnej atmosfére. Začína sa o 8. hodine.

Červenokamenské remeselné trhy

Drevo, sklo, porcelán, drôt, cín, textil, vonné oleje a masti. Tieto a množstvo ďalších materiálov je možné využiť pri tvorbe rôznych úžitkových alebo dekoratívnych predmetov. Ak máte radi ľudovo-umeleckú tvorbu, nenechajte si ujsť Červenokamenské remeselné trhy, ktoré sa uskutočnia na nádvorí hradu Červený Kameň od soboty do pondelka.

Račianske hody

Tohtoročné Račianske hody začnú 5. mája výstavou obrazov Martina G. Oscitého a budú pokračovať až do 7. mája. Slávnostné otvorenie hodov v sobotu 6. mája o 14. hodine. Program bude pestrý nielen hudobne.

Rytieri na Devíne

Podujatie Rytieri na Devíne 2017 ponúkne túto nedeľu náhľad do obdobia gotiky. Od 10. hodiny bude pripravený program pre malých i veľkých. Samozrejme, nebude chýbať rytiersky turnaj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk