Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
senior, maliar
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
27. septembra 2015 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2015

Mesto bude oceňovať aktívnych seniorov. Nominácie na Seniora roka môžete podať do 7. októbra

Najaktívnejších seniorov ocení bratislavský primátor 15. októbra počas galaprogramu Kytica pozdravov v Primaciálnom paláci.

Hlavné mesto aj tento rok ocení aktívnych bratislavských seniorov, ktorí sa zapájajú do verejného života či pomáhajú zlepšiť život v meste. Získať môžu titul Senior roka, ktorý každoročne počas októbrového Mesiaca úcty k starším udeľuje primátor hlavného mesta. Bratislavských seniorov, ktorí by si toto ocenenie zaslúžili, možno radnici navrhnúť do 7. októbra.

Návrhy na ocenenie Senior roka môžu jednotlivci, seniorské kluby, inštitúcie či organizácie posielať e-mailom na adresu Rady bratislavských seniorov [email protected] alebo ich priniesť osobne do podateľne magistrátu na Primaciálnom námestí s označením Senior 2015. V návrhu nesmú chýbať kontaktné údaje na navrhovanú osobnosť i telefónne číslo, e-mail a adresa navrhovateľa.

Nominácie posúdi odborná komisia, ktorá vyberie najaktívnejších seniorov na ocenenie. Titul Senior roka udelí primátor štyrom seniorom, piate ocenenie udeľuje Úrad vlády SR.

Seniorom, ktorí sa verejne angažujú, nezištne pomáhajú a povzbudzujú iných ku zdravému životu, práci na sebe a sú pozitívnym príkladom svojej rodine, okoliu či širokej verejnosti, treba vyjadriť úctu a oceniť ich,“ hovorí primátor Ivo Nesrovnal.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X