Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
výtlky, Škody po výtlkoch uhrádzajú z havarijného poistenia. V prípade, že vodič nemá havarijné poistenie, zástupcovia poisťovní odporúčajú na miesto, kde došlo k poškodeniu auta privolať políciu. Policajný záznam mu totiž uľahčí nárokovanie si odškodnenia u zodpovedného správcu. Na snímke výtlky na košických cestách prvej triedy. Košice, 27.február 2015. Foto: SITA/Jozef Jarošík
Foto: ilustračné, SITA
15. augusta 2018 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Mesto chce opraviť výtlky na cestách, záujemcovia o práce sa môžu hlásiť do 11. septembra

Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania je vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie. Predmetom zákazky je bežná údržba pozemných komunikácií a oprava výtlkov na území mesta. Odhadovaná cena zákazky je 32,2 milióna eur bez DPH za štyri roky. Kritériom na vyhodnotenie ponuky je cena.

Predmetom zákazky sú aj udržiavacie práce a opravy na pozemných komunikáciách na území hlavného mesta. Patria tam aj celoročné opravy výtlkov technológiou obaľovanej asfaltovej zmesi za tepla a za studena. Udržiavacie práce spočívajú v oprave komunikácií vyspravovaním výtlkov alebo sieťového rozpadu frézovaním. Zabezpečenie prác údržby povrchov bude na cestách, ktoré tvoria prejazdné úseky ciest I. až III. triedy a miestnymi komunikáciami I. a II. triedy v celkovej dĺžke približne 386 kilometrov. Súčasťou sú i chodníky v celkovej dĺžke približne 295 kilometrov.

Ponuky môžu záujemcovia posielať do polovice septembra, do 11.30 hod. na adresu bratislavského magistrátu, čo je Hlavné mesto SR Bratislava, Primaciálne námestie 1, 814 99 Bratislava. Viac informácií poskytnú na adrese [email protected] Ponuky budú otvárať v ten istý deň na magistráte. Uchádzač musí v ponuke predložiť zoznam stavebných prác rovnakého alebo podobného charakteru ako predmet zákazky za predchádzajúcich päť rokov v hodnote minimálne pätnásť miliónov eur bez DPH. Vo svojej ponuke má záujemca predložiť aj zoznam minimálneho strojového a technického vybavenia.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X