Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bezdomovec
ilustračné: SITA
17. apríla 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Mesto chce podporiť inovatívne integračné projekty pre ľudí bez domova, vyčlenených má na to 150-tisíc eur

Bratislava vyhlasuje výzvu na dotácie projektov podporujúcich neverejné subjekty pracujúce s ľuďmi bez domova v Bratislave pre rok 2019.

Hlavným cieľom výzvy je podporiť inovatívne integračné projekty pre bezdomovcov. Projekty by mali mal viditeľný dopad na zníženie bezdomovectva a to na základe intenzívneho sociálneho poradenstva a ukončenia bezdomovectva prostredníctvom bývania.

O dotáciu môže požiadať právnická osoba (nezisková organizácia, občianske združenie, nadácia) pôsobiaca na území hlavného mesta SR Bratislava, ktorej zakladateľom nie je hlavné mesto a je oprávnená na poskytovanie sociálnej starostlivosti na základe Rozhodnutia o udelení akreditácie na vykonávanie opatrení sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately alebo Registračnej karty poskytovateľa sociálnej služby viac ako 18 mesiacov ku dňu podania žiadosti.

Mesto vyčlenilo na dotácie 150-tisíc eur. Termín na zasielanie žiadostí je do 6. mája a ďalšie bližšie informácie záujemcovia nájdu aj na tejto stránke.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X