Mesto dáva do prenájmu tri nebytové priestory, návrhy na prenájom posielajte magistrátu

Podchod hodzova.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Ide o priestor v podchode na Hodžovom námestí, Bistro Nábrežie a priestor na Jurigovom námestí.

Bratislava vyhlásila verejné súťaže na prenájom troch nebytových priestorov. Ako informuje na sociálnej sieti, prvým je priestor v podchode na Hodžovom námestí, druhým je Bistro Nábrežie a tretí je priestor na Jurigovom námestí v Karlovej Vsi. Návrhy na prenájom priestorov je potrebné doručiť magistrátu do 3. júna.

Priestor v podchode na Hodžovom námestí má výmeru 67 metrov štvorcových a minimálna výška nájomného je 16-tisíc eur ročne. Jeho obhliadka bude 4. a 18. mája o 10.00 hod.

Druhým priestorom ponúkaným mestom na prenájom je Bistro Nábrežie na Nábreží arm. gen. Ludvíka Svobodu s výmerou takmer 33 metrov štvorcových.

Účelom nájmu bude poskytovanie stravovacích služieb (gastroprevádzka), ktorých špecifikáciu navrhne súťažiaci, pričom platí podmienka, že v gastroprevádzke nebude predaj liehovín, destilátov ani tabakových výrobkov,“ uvádza mesto. Minimálna výška nájomného je stanovená na 5-tisíc eur ročne. Obhliadka priestoru bude 4. a 18. mája o 13.00 hod.

Tretím je nebytový priestor na Jurigovom námestí s výmerou 260 metrov štvorcových. Minimálna výška nájomného je stanovená na takmer 22-tisíc eur ročne. Obhliadka priestoru bude 4. a 18. mája o 10.00 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk