Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Korunovačné slávnosti
ilustračné: SITA
17. apríla 2018 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Mesto hľadá námety na korunovačné dni, vyzýva na predloženie projektov s touto tematikou

Hlavné mesto vyhlásilo výzvu na predloženie projektov s tematikou korunovácií v Bratislave. Vybrané projekty sa stanú súčasťou júnového podujatia Bratislavské korunovačné dni 2018. Ľudia môžu predložiť návrh na výstavu, koncert alebo inú aktivitu, ktorú si vymyslia.

Mesto o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke s tým, že na podporu projektov vyčlenili 10-tisíc eur. Návrhy projektov môžu predkladať právnické osoby a fyzické osoby do 25. apríla. Pri výbere budú uprednostňovať projekty v exteriéri Starého Mesta. Účastníkom projektov bude k dispozícii pódium na Hlavnom námestí bez technického zabezpečenia.

Tlačivo na prihlásenie projektu nájdu záujemcovia na webovej stránke hlavného mesta. Návrhy treba doručiť hlavnému mestu v jednom exemplári. Spolu s požadovanými prílohami ho záujemcovia prinesú do podateľne Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Projekt treba súčasne zaslať i v elektronickej podobe na adresu [email protected] .sk. Návrhy tiež môžu ľudia posielať na adresu Hlavné mesto SR Bratislava, oddelenie kultúry, školstva, športu a mládeže, Primaciálne námestie 1, 814 99 Bratislava. Na obálke žiada mesto vyznačiť: „Bratislavské korunovačné dni 2018“. Poskytnutú dotáciu projektu musia žiadatelia zúčtovať najneskôr do 60 dní od ukončenia projektu.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X