Mesto hľadá námety na korunovačné dni, vyzýva na predloženie projektov s touto tematikou

Korunovačné slávnosti
ilustračné: SITA

Hlavné mesto vyhlásilo výzvu na predloženie projektov s tematikou korunovácií v Bratislave. Vybrané projekty sa stanú súčasťou júnového podujatia Bratislavské korunovačné dni 2018. Ľudia môžu predložiť návrh na výstavu, koncert alebo inú aktivitu, ktorú si vymyslia.

Mesto o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke s tým, že na podporu projektov vyčlenili 10-tisíc eur. Návrhy projektov môžu predkladať právnické osoby a fyzické osoby do 25. apríla. Pri výbere budú uprednostňovať projekty v exteriéri Starého Mesta. Účastníkom projektov bude k dispozícii pódium na Hlavnom námestí bez technického zabezpečenia.

Tlačivo na prihlásenie projektu nájdu záujemcovia na webovej stránke hlavného mesta. Návrhy treba doručiť hlavnému mestu v jednom exemplári. Spolu s požadovanými prílohami ho záujemcovia prinesú do podateľne Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Projekt treba súčasne zaslať i v elektronickej podobe na adresu okss@bratislava .sk. Návrhy tiež môžu ľudia posielať na adresu Hlavné mesto SR Bratislava, oddelenie kultúry, školstva, športu a mládeže, Primaciálne námestie 1, 814 99 Bratislava. Na obálke žiada mesto vyznačiť: „Bratislavské korunovačné dni 2018“. Poskytnutú dotáciu projektu musia žiadatelia zúčtovať najneskôr do 60 dní od ukončenia projektu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk