Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zuzana jakubcova mestsky parkovaci system.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
28. apríla 2021 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Mesto má svoju firmu pre parkovanie, Mestský parkovací systém bude riadiť Zuzana Jakubcová

Na výberovom konaní do funkcie riaditeľa a konateľa firmy MSP sa zúčastnili štyria uchádzači.

Riaditeľkou firmy Mestský parkovací systém (MPS) v Bratislave sa stane Zuzana Jakubcová.

V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová. Na výberovom konaní do funkcie riaditeľa a konateľa firmy MSP sa zúčastnili štyria uchádzači.

Na základe všetkých zhromaždených materiálov, vystúpení uchádzačov, hodnotenia a následného hlasovania, odporúča komisia primátorovi na pozíciu riaditeľky firmy MSP vymenovať Zuzanu Jakubcovú,“ uviedla hovorkyňa.

Postúpili piati uchádzači

Do výberového konania bolo doručených päť kompletných prihlášok. „Po posúdení životopisov a motivačných listov zaslaných členom výberovej komisie a po odporúčaní personalistov rozhodla komisia posunúť ďalej všetkých piatich uchádzačov. Následne jeden z nich odstúpil z výberového konania,“ podotkla Rajčanová.

Na verejnom vypočutí sa prezentovali Peter Bánovec, Tibor Friedrich Danko, Zuzana Jakubcová a Martin Zbudila.

Neverejné aj verejné vypočutie

Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa neverejné aj verejné vypočutie uchádzačov uskutočnilo online bez fyzickej účasti verejnosti so zabezpečením live streamu na stránke hlavného mesta, verejnosť mohla klásť otázky cez aplikáciu.

Životopisy aj rozvojové plány uchádzačov sú zverejnené na webovej stránke mesta. Zuzana Jakubcová pôsobila od roku 2005 ako Retail a B2B Sales Manager v spoločnosti Orange Slovensko.

Služby v oblasti parkovania

Firma MPS je spoločnosť so 100-percentnou majetkovou účasťou hlavného mesta, ktorú Bratislava obnovila v rámci prípravy spustenia celomestskej parkovacej politiky.

Spoločnosť bude pre mesto zabezpečovať komplexné služby v oblasti parkovania – od odťahov, cez služby registrácie a kontroly parkovacej politiky až po správu hromadných garáží a záchytných parkovísk.

Odťah vozidiel MPS prebral na základe ukončenia zmluvy na zabezpečovanie odťahovej služby medzi hlavným mestom a Dopravným podnikom Bratislava, ktorej platnosť sa skončila k 31. januáru tohto roka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X